سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

عشق از دید متولدین ۱۲ ماه سال

130 عشق از دید متولدین ۱۲ ماه سال

فروردین

به سوی من بیا تا تو را حس کنم و دنیا خواهد دید داستان عشقی سوزان را که شعله اش در قلب من خواهد بود به هنگام عاشقی گویی در دنیای شوالیه ها و پرنسس ها سر میکند. قلبا عاشق است و در عشق پا بر جاست.

213 عشق از دید متولدین ۱۲ ماه سال

اردیبهشت

عشق را در چشمان من بنگر چهره ی بر افروخته ام را ببین و عشق را حس کن به صدای نفس های من گوش کن و بشنو ترانه ی عشق را عاشقی بی قرار است و کمرو ولی پرشهامت، موسیقی بر او تاثیر فراوان دارد.

312 عشق از دید متولدین ۱۲ ماه سال

خرداد

با من به رویا بیا به رویای عشق بیا تا بر فراز بلندترین کوه گام نهیم بیا تا در ژرف ترین اقیانوس شنا کنیم بیا تا به دورترین ستاره ها پر کشیم بر عشق ما هیچ چیز ناممکن نیست بهترین عاشق دنیاست و گفتارها و دل او پر ز رویاهای عاشقانهاست.

412 عشق از دید متولدین ۱۲ ماه سال

تیر

بهشت هیچ است دربرابر گام برداشتن در کنار تو در شبی زیبا زیر نور ماه دلی نازک و پرز محبت دارد و از دل سوختن می هراسد.

511 عشق از دید متولدین ۱۲ ماه سال

مرداد

گویی خورشید گرمای خود را از دست داده است و گل های سرخ عطری ندارند و ستارگان دیگر نمیخوانند آن گاه که چشم می گشایم و می بینم با تو نیستم عاشق پیشه است و بی عشق زندگی نمی کند.

611 عشق از دید متولدین ۱۲ ماه سال

شهریور

شاید به نظر برسد که عاشق نیستم شاید به نظر برسد که نمی توانم عاشق باشم شاید به نظر برسدکه حتی نمی خواهم عاشق باشم ولی نه در برابر عشقی مانند عشق من به تو که تا آخرین لحظه عمر آن را در قلبم نگاه خواهم داشت، عشق او شعله ای کوچک ولی جاودان است و در پی عشقی حقیقی است.

711 عشق از دید متولدین ۱۲ ماه سال

مهر

با پر شورترین گفتارهای عاشقانه با ماجراهای عاشقانه ای که خواهیم داشت با فداکاری هایم درراه عشق به تو خواهی دید که چگونه دوستت دارم، در امور عشقی ورزیده است وزندگی اش پر ز ماجراهای عاشقانه است .. . .
زن متولد مهر عشق خود را در عمل نیزبه اثبات می رساند.

811 عشق از دید متولدین ۱۲ ماه سال

آبان

در التهاب شنیدن ترانه ی گام های تو هستم که به سوی من می آیی و عاشقم بر انتظار آن لحظه که تو رادر کنار خود حس کنم دوستت دارم، هیجان عشق برای او زیبا و پر جاذبه است ودر عشق صادق است.

912 عشق از دید متولدین ۱۲ ماه سال

آذر

نجوایی از سوی تو نگاهی کوتاه از تو لبخندی شیرین بر لبان زیبایت و من خود را غرق در عشق می یافتم، خوش بین است و راستگو. شاید نگاهی شاعرانه به عشق داشته باشد.

1010 عشق از دید متولدین ۱۲ ماه سال

دی

روزها ماه ها و سال هامی گذرند و شاید هیچ چیز عوض نشود جز من که بیش از پیش عاشق گشته ام، شاید در ظاهر بی احساس باشد ولی قلبی گرم و پر ز عشق دارد.

1112 عشق از دید متولدین ۱۲ ماه سال

بهمن

می خواهم آزاد زندگی کنم بسان پرندگان مهاجر ولی قفسی ساخته از عشق تو جایی است که همواره روبه آن خواهم داشت، عشق خود را دیر ابراز می کند و عاشق آزادی است. اولین عشق او قلبش را به تپش در می آورد و هرگز فراموش نخواهد شد.

1211 عشق از دید متولدین ۱۲ ماه سال

اسفند

من آنی نیستم که بی عشق زندگی را سر کنم آن گاه که در رویایی عاشقانه هستم و چشمانم را میگشایم و عشق رویایی ام را در تو می بینم، در عشق بی نظیر است.جذاب و پرنشاط است.احساساتی و رویایی است.

منبع: جام نیوز

همچنین ببینید

طــــالع بينى ﻣﺘـــــﻮﻟﺪﯾﻦ ﻫـــــﺮ ﻣـــــﺎﻩ

✳️ ﻓــﺮﻭﺭﺩﯾﻦ (farvardin) رک و راست، تند و آتشین مزاج و پر حرارت، پرتوقع و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.