سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

فال سرنوشت (طنز)

15 فال سرنوشت (طنز)

فال سرنوشت (فروردین ماه)

این ماه اولین ماه فصل بهار است اما به‌دلیل تخریب بی‌رویه جنگل، درویش‌ها هر چه جست‌وجو می‌کنند، نمی‌توانند، برگ سبزی برای تحفه آوردن پیدا کنند. از طرفی هم‌چون سال‌های گذشته ماه‌های نیمه اول امسال سی و یک روزه و ماه‌های نیمه دوم سال سی روزه هستند. اگر می‌خواهید گربه خانگی داشته‌باشید بی‌گدار به آب نزنید و ابتدا برای یک بار هم که شده در دیزی را باز بگذارید تا از وجود شرم و حیای گربه مطمئن شوید. در یک اقدام خارق‌العاده بدون استفاده از لب و دهان موفق می‌شوید سوت بکشید و آن هم موقعی است که از تعجب مغزتان سوت می‌کشد، برای این‌که نه سیخ بسوزد و نه کباب با مهارت ذغال را بسوزانید و عدالتتان را به نمایش بگذارید. ضمناً مواظب باشید به دیگران هیزم تر نفروشید چون خیلی کم پیش می‌آید طرف آن‌قدر تحمل داشته‌باشد که منتظر خشک کردن آن‌ها بماند بنابراین یا آن را پس می‌آورد یا از شما به مراجع ذی‌صلاح شکایت می‌کند. در شأن شما نیست جلوی دیگران خودتان را به موش مردگی بزنید چون بدون‌شک گربه به سراغتان می‌آید و حسابتان را می‌رسد.

25 فال سرنوشت (طنز)

فال سرنوشت (اردیبهشت ماه)

بچه‌هایی که در این ماه متولد می‌شوند دارای دو چشم و دو گوش دو دست و دو پا و البته یک کله هستند. تا جایی که امکان دارد سعی کنید کم‌تر حرف بزنید چون هر چه بیش‌تر این کار را انجام دهید مدرک جرم بیش‌تری را به دیگران تحویل خواهید داد این را هم آویزه‌ی گوشت قرار بده که حساب حساب است و تساوی برابر. پس این آدمی که تو می‌خواهی با او دوست شوی نویسنده نیست اما برادری دارد که او هم نویسنده نیست. مواظب باشید هرگز تعجب نکنید چون ممکن است شاخ در بیاورید آن وقت کار دست خودتان بدهید و بزنید دیگران را ناقص کنید. برای این‌که همیشه زبانزد خاص و عام باشید بکوشید با نمک باشید و اگر می‌خواهید شیرین‌بیان باشید و دیگران را تحت تأثیر سخنانتان قرار دهید قند خونتان را تا می‌توانید بالا ببرید.

34 فال سرنوشت (طنز)

فال سرنوشت (خرداد ماه)

در واپسین روزهای این ماه مادر شوهرتان در قرعه‌کشی یکی از بانک‌ها برنده‌ی یک دستگاه خودرو گران قیمت می‌شود. بنابراین قبل از این‌که فرزندان و دیگر عروس و دامادهایش بو ببرند و ماشین بپرد دست به کار شوید و با کمال احترام مادر شوهر را از سرای سالمندان به منزلتان بیاورید و حداقل تا موقعی که خودرو مال شما ‌شود او را نزد خودتان نگهداری کنید بعد اگر خواستید او را به‌جای اولش برگردانید ایرادی ندارد. در کوچه به یک نفر سلام می‌کنید جنبه‌اش را ندارد و بلافاصله از شما می‌خواهد برای دریافت وام از بانک ضمانتش را قبول کنی. دراین ماه کما فی‌السابق یک ساعت شصت دقیقه و هر دقیقه هم شصت ثانیه خواهد بود. حالا که هدف‌ها پشت سر هم برایت به خط شده‌اند درنگ جایز نیست شلیک کنید و با یک تیر دو نشان که سهل است می‌توانید چند نشان را با هم بزنید البته به شرطی که هدف‌ها آن‌قدر نازک باشند که تیر شما به راحتی از آن‌ها رد شود.

44 فال سرنوشت (طنز)

فال سرنوشت (تیر ماه)

در آینده نزدیک به فکر راه‌اندازی بساط یک چلوکبابی می‌افتید. یادت باشد برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها و جلوگیری از ورشکستگی به کسانی که می‌خواهند در آن‌جا مشغول به کار شوند گوشزد نمایید که حتماً گواهی پزشکی مبنی بر داشتن دیابت نوع اول و چربی خون بالا ارایه نمایند. تا می‌توانی برای دیگران پاپوش درست نکنید چون شما که خیاط نیستید حالا اگر مجبور شدید این کار را انجام بدهید دقت نمایید پاپوش طوری باشد که اصلاً نتوانند آن را در بیاورند. در این ماه زمین هم‌چنان به دور خورشید می‌گردد و شبانه‌روز را به‌وجود می‌آورد. ضمناً بیش از این به پدر و مادر پیرتان سر نزنید و آن‌ها را زخمی نکنید. اگر هم بر این کار خیلی اصرار دارید لااقل آرام‌تر سر بزنید دردشان نگیرد. در برخورد با دیگران زیاد خجالت نکشید چون ممکن است کش بیاید و دیگر نتوانید آن را به حالت اولش برگردانید.

53 فال سرنوشت (طنز)

فال سرنوشت (مرداد ماه)

تا می‌توانید آینده‌نگر باشید و در بینایی خود صرفه‌جویی کنید برای این کار یک چشمتان را ببندید و برای روز مبادا نگه دارید و فعلاً فقط از آن یکی چشمتان استفاده کنید. هرگز زیر قولتان نزنید چون ممکن است سوراخش کنید و به یک‌باره همه‌اش بریزد. به‌زودی یک سوزن به خودت می‌زنی اما هر چه منتظر می‌مانی کسی را گیر نمی‌آوری یک جوالدوز هم به او بزنی. اگر پارسال همین موقع فرزندتان ۱۰ ساله بود مطمئن باشید الان یازده سالش شده و نیازی به شناسنامه نگاه کردن هم ندارد. از این‌که کفگیرتان به ته دیگ می‌خورد نگران نباشید شاید کفگیر را زیاد پایین می‌برید والا اگر به دقت این کار را انجام دهید هرگز به ته دیگ نمی‌خورد. کلاه بهترین وسیله برای سرگرم کردن شما در فصل زمستان است البته به شرط این‌که گذاشتن و برداشتنش را دیگران انجام ندهند بلکه این کار به عهده‌ی خودتان باشد.

63 فال سرنوشت (طنز)

فال سرنوشت (شهریور ماه)

به زودی آن‌قدر دنبال نخودسیاه می‌گردی که دستانت از پایت درازتر می‌شود. نگران نباشید چون بلافاصله همه‌چیز سر جایش بر می‌گردد. همیشه دماغت را ببند تا هیچ کس نتواند حالت را بگیرد و موی دماغت شود. وسط همین ماه در مرحله‌ی کتبی آزمون استخدامی یکی از ادارات قبول می‌شوید. در مصاحبه اگر برای سنجش هوش شما پرسیدند: در زبان عربی به گل چه می گویند؟ با خونسردی جواب بده: اصلاً در زبان عربی حرف (گ) وجود ندارد تا قال قضیه کنده شده و به هوش و ذکاوت شما پی ببرند. اگر به همین ترتیب بر عقیده‌ی خودتان پافشاری کنید بالاخره خرد و خمیر می‌شود و چیزی از آن برای ارایه باقی نمی‌ماند. بیش از این وقت دیگران را نگیرید با این همه وقت که جمع کرده‌اید می‌خواهید چه‌کار کنید؟

73 فال سرنوشت (طنز)

فال سرنوشت (مهر ماه)

در این ماه نیز همانند ماه های گذشته قوانین طبیعت به همان روال حکم فرما هستند مثلاً گرما هم‌چنان از جسم گرم به جسم سرد می‌رود البته آب به جای حرکت در سرازیری گاهی سربالایی هم می‌رود که جای نگرانی ندارد. اگر خرتان از پل گذشت عجله نکنید و زبان بسته را به درختی ببندید تا کمی استراحت کند. نوشتن کتابتان را متوقف نکنید چون اگر در این کار مسامحه کنید ممکن است کس دیگری مشابه‌ی آن را بیرون بدهد و نان شما را آجر بکند. اگر فرزندتان پارسال کلاسش را با کسب نمرات قبولی پشت سر گذاشته بدون شک این ماه در پایه تحصیلی بالاتر درس خواندن را آغاز می‌کند. سعی کنید کم‌تر به میان کلام دیگران بپرید چون ممکن است بلندیش زیاد باشد و خدای ناکرده قلم پایتان آسیب ببیند و برای مدتی هرچند کوتاه خانه‌نشین شوید. منت بی‌خودی نگذارید و همش به دیگران نگویید مادر بزرگم عمرش را داده به شما چون کسی که یک‌صد و بیست سال در این دنیا بوده چیزی برای دادن به دیگران باقی نگذاشته که هیچ تازه بیست سی سالی هم از عمر دیگران را نوش جان کرده‌است.

83 فال سرنوشت (طنز)

فال سرنوشت (آبان ماه)

آدم مغرور و تازه به دوران رسیده‌ای شما را در خیابان می‌بیند و برای این‌که تحقیرتان کند موذیانه می‌پرسد: کجایی اصلا نیستی؟ شما هم بلافاصله جواب دندان شکنی به او بدهید و بگویید: من همیشه هستم جناب‌عالی تازه تشریف آورده‌اید. برای سیر کردن خود هرگز از روش غصه‌ خوردن استفاده نکنید. سعی کنید جیبتان همیشه پر باشد چون کسی که بی احتیاطی کند و جیبش را خالی بگذارد دستش به دهانش نخواهد رسید و دیگری باید زحمت گذاشتن لقمه در دهانش را بکشد. از این‌که معلمتان همیشه درس می‌پرسد ناراحت نشوید چون پرسیدن عیب نیست بلکه ندانستن عیب است. متولدین این ماه اندامی کشیده و بلندی متوسط و قدی کوتاه دارند و کودکی آن‌ها قبل از نوجوانی‌شان فرا می‌رسد.

94 فال سرنوشت (طنز)

فال سرنوشت (آذر ماه)

به معلم فرزندتان توصیه کنید که برای آرام کردنش در کلاس یک سیلی محکم به بغل دستی اش بزند تا حساب کار دستش بیاید و دیگر شلوغی نکند. یکی از مشکلات اساسی شما این است که زیاد به دیگران گوش می‌دهید مواظب باشید با کمبود گوش مواجه نشوید و خدای ناکرده شنوایی‌تان تضعیف نشود. در یکی از روزهای آغازین همین ماه دود از کله‌ی شما بلند می‌شود و خودتان و دیگران را به سرفه می‌اندازید. اگر هوس کردید کباب بخورید و سیخ نداشتید بترسید تا موهای بدنتان سیخ شده و بساط کبابتان روبه‌راه شود. در یکی از روزهای پایانی این ماه گدایی در خیابان جلویتان را می‌گیرد و در قبال چند جمله دعا به جان شما تقاضای کمک می‌کند محلش نگذارید و قبل از این‌که دور شوید به او بگویید: اگر دعای شما مستجاب بود خودتان را از این وضعیت فلاکت‌بار نجات می‌دادید.

102 فال سرنوشت (طنز)

فال سرنوشت (دی ماه)

این ماه بدون شک از ساعت بیست و چهار شب یلدا آغاز میشود. فراموش نکنید که تنها راه دستیابی به هدف گام برداشتن به سوی آن نیست بلکه اگر زرنگ باشید می‌توانید کاری کنید که آرام آرام هدف به سوی شما بیاید. مواظب باشید چشمتان به دیگران نخورد و به آنان آسیب برسانید اگر هم ندانسته به‌طور ملایم این کار را انجام دادید با یک عذرخواهی ساده همه چیز را به جای اولش برگردانید. این از خوبی شماست که مهمان‌نواز هستید و سفره‌ی دلتان را پیش همه کس و در همه جا باز می‌کنید فقط یادتان باشد که برای تکمیل این کار پسندیده سفره را زود جمع نکنید. اگر از بدو تولد تا حالا مجرد مانده‌اید روز خانواده یعنی پانزدهم همین ماه را مدنظر داشته‌باشید.

113 فال سرنوشت (طنز)

فال سرنوشت (بهمن ماه)

چوب خدا صدا ندارد اما درد که دارد آن هم چه دردی؟ پس تا جایی که برایت امکان دارد سعی کن آن را نوش جان نکنی در این ماه کاسه‌ی صبرتان لبریز می‌شود و با خونسردی کاسه‌ی دیگری زیر صبرت می‌گیری و از ریختن آن جلوگیری خواهی کرد. بیش از حد مثبت اندیش نباشید چون ممکن است قیافه‌تان شبیه علا مت به علاوه شود و شناسایی شما برای دیگران مشکل گردد از ویژگی‌های بارز متولدین این ماه اندامی استخوانی و تپل و مپل و قامتی گوشت آلود می‌باشد.

123 فال سرنوشت (طنز)

فال سرنوشت (اسفند ماه)

پیش‌بینی می‌شود این ماه مانند سال‌های گذشته هم‌چنان دوازدهمین و آخرین ماه سال باشد و تلاش‌ها برای جلوکشیدن و زود آمدنش بی‌نتیجه خواهد ماند این نکته اساسی را هرگز فراموش نکنید که وقتی هدف‌گیری ناشیانه باشد حتی وجود سنگ مفت و گنجشک مفت هم افاقه نمی‌کند بیش از این به خودتان زحمت ندهید چون ذهن آدمی که خودش را به آن راه زده باشد با خورشید هم روشن نمی‌شود. کوشش شما برای رسیدن به مراد تحسین برانگیز است اما آن‌قدر سریع گام برمی‌دارید که از مرادتان جلو می‌زنید و او را جا می‌گذارید. بدون این‌که خودتان هم متوجه شوید. این کسی که می‌خواهید زیر بغلش هندوانه بگذارید ارباب رجوعی است که زیر بغلش به اندازه‌ی کافی انواع پرونده وجود دارد پس جایی برای هندوانه گذاشتن شما باقی نمانده ‌است.

همچنین ببینید

طــــالع بينى ﻣﺘـــــﻮﻟﺪﯾﻦ ﻫـــــﺮ ﻣـــــﺎﻩ

✳️ ﻓــﺮﻭﺭﺩﯾﻦ (farvardin) رک و راست، تند و آتشین مزاج و پر حرارت، پرتوقع و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.