شنبه , ۸ بهمن ۱۴۰۱

خانم ها بخوانند و بدانند …

31352 2 خانم ها بخوانند و بدانند ...

⭕️ حوادث ناگوار را از همسرتان پنهان نکنید، چرا که ممکن است او از راه دیگری مطلع شود و قضیه را ناگوارتر از آن چه واقعیت دارد تصور کند و رنج ببرد.

⭕️ در خانه خود خشک و بی روح نباشید، بلکه زندگی زناشویی را با شوخ طبعی لذت بخش کنید تا شوهرتان هم چنین احساسی نسبت به شما داشته باشد.

⭕️ به هیچ علت و هیچ عذری به همسرتان دروغ نگویید زیرا با اولین دروغ، ریشه اعتماد او نسبت به شما سست می شود و از آن به بعد به راستگویی های شما هم اطمینان نخواهد داشت.

⭕️ محیط خانه، که قلمرو و حکمفرمایی زن است هر قدر از لحاظ نظم و انضباط بهتر و کامل تر باشد نه تنها در تامین رفاه شخصی زن تاثیر دارد بلکه شوهر را نیز به نوبه خود تحت تاثیر قرار می دهد.

⭕️ فراموش نکنید که یک همسر تا پایان قیامت آرزومند محبت و نوازش است تا میتوانید این نکته را در نظر داشته باشید و از محبت به همسر خویش غفلت نکنید.

⭕️ این نکته را دقیقا در نظر داشته باشید که اگر چیزهای کوچک زندگی نظیر موارد زیر در جا جمع شوند منجر میشوند… بنابراین از حسادت ها و خودخواهی جزیی تجربیات، اوقات تلخی ها، انتقاد و کنایه ها خودداری کنید.

⭕️ اگر همسر شما ناراحتی خاصی دارد خود را خونسرد و بی اعتنا نشان ندهید بلکه با او هم دردی و دلجویی کنید. زحمات و فعالیت های او را ناچیز نشمارید به او روحیه داده و درد دل های وی را با علاقه گوش دهید و او را تقویت و تشویق کنید تا با نشاط بیشتری به رفع مشکلات زندگی بپردازد در هنگام صرف غذا نیز از هرگونه صحبت کدورت آمیز بپرهیزید.

آقایان بخوانند

⭕️ در صورت امکان همسر خود را نیز در سرگرمی های خود شریک کنید، اعم از کار کردن، صحبت کردن، طرح ریزی برای آینده و … آن وقت خواهید دید که چه دوستان خوبی برای هم خواهید بود. تمام اوقات خود را در ایام تعطیل، صرف سرگرمی خود نکنید، بلکه همسرتان را نیز شریک ایام فراغت خویش قرار دهید.

⭕️ در مواقع غیر عادی که به منزل می آیید شتاب نداشته باشید و موقع غذای حاضر ، آماده مطبوع نباید زیرا غذای شما به موقع حاضر می شود.
منزل، مهمان خانه یا رستوران (سرای غذا خوردن) باشد. نسبت به غذا نیز زیاد سخت گیر نباشید و همسرتان را با انتقادهای خویش مورد رنجش قرار ندهید.

⭕️ مادر زن را یک مشکل در زندگی زناشویی به حساب نیاورید.

⭕️ نقاط ضعف همسر خود را بزرگ نکنید او هم انسان است اگر توانا باشید میتوانید با حسن تدبیر این نقاط ضعف را رفع کنید… اگر به ذوق او پی ببرید، شاید هرگز او را مزاحم نخوانید.

⭕️ از این که خانم شما مثلا از سوسک میترسد، او را مسخره نکنید چه بسا در بسیاری از موارد دیگر، او در شجاعت دست کمی از شما نداشته باشد.

تکفال دات کام

همچنین ببینید

برای صرفه جویی در خانه لکه گیری کنید

قبل از شروع به لکه گیری به نوع لکه و جنس پارچه توجه داشته باشید. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.