پنجشنبه , ۱۷ آذر ۱۴۰۱

چگونه مردی را عاشق خود کنیم؟

8340983240921 1 300x165 چگونه مردی را عاشق خود کنیم؟

مردها چه می خواهند؟ به نظر شما یک شوهر چه انتظاراتی از همسر خود دارد؟ آیا برای شما هم سخت است که بعد از گذشت چند سال از زندگی زناشویی، همسرتان را نسبت به خود علاقه‌ مند نگه دارند.
آیا به یاد دارید که در اوایل ازدواج هر بار که شوهرتان به خانه می ‌آمد، چقدر مرتب بودید، زیباترین لباس را می پوشیدید تا مثل یک پرنسس به نظر بیایید؟ آیا آن آرایش کردنها و عطر زدن ‌ها و نحوه برخورد با همسرتان را به یاد دارید؟ در آن زمان برای دیدن او لحظه شماری می ‌کردید.

چگونه همسر خود را عاشق خود کنیم
در ایـن مقاله روش هایی که یک زن می تواند بـرای جذب شوهر خود بکار گیرد را خواهید دید و با احساس خوشبختی بیشتری در کنار همسرتان زندگی کنید.

اگر این نکات را رعایت کنید، خیلی زود خواهید دید که چطور همسرتان را شیفته خود کرده اید:

شوهر خود را همانطور که هست بپذیرید
تفاوت در برخی باورها و اعتقادات بین شما و همسرتان عجیب نیست. نوع برخورد با این تفاوتها مهم است. به شوهرتان نشان دهید که نمی‌ خواهید شخصیتش را تغییر دهید و او را‌‌ همان طور که هست، قبول دارید. او نیاز دارد همان گونه که هست پذیرفته شود. لازم نیست مطابق نظر او فکر کنید به عقاید او احترام بگذارید. به عقایدش توهین و مسخره نکنید. در این صورت به او خواهید فهماند که او را دوست دارید و به عقایدش احترام می گذارید. حق انتخاب با شماست، شما می توانید انتخاب کنید که با خشم و عصبانیت زندگی کنید و یا این که شوهرتان را همان گونه هست بپذیرید.

جلب توجه شوهر

خود را آراسته کنید
زنان همیشه بهترین لباسشان را در مهمانی‌ می پوشند تا به رخ سایرین بکشند ولی هیچ‌ گاه این کار را در مورد شوهرشان نمی‌کنند. شوهرتان نیز نیاز دارد که شما را درلباس شیک ببیند. ظاهر آراسته و پوشش زیبای شما همان چیزی است که پس از ورود شوهر به خانه جلب توجه می کند. شما می‌ توانید با پوشیدن لباس‌ های گوناگون و جذاب، نظر شوهرتان را نسبت به‌ خود جلب کنید.

از عطر استفاده کنید
عطر یکی از مهمترین عوامل تحریک مردان است. از لباس‌ ها، کفش‌ ها و آرایشی استفاده کنید که هم با سلیقه و شخصیت شما جور باشد هم همسرتان. اما بیش از اندازه آرایش نکنید. مردها صورت‌ طبیعی را بیشتر دوست دارند. کارهایی که در چند ماه اول زندگی زناشویی برای جلب توجه شوهر انجام می دادید یادتان هست؟ به همان صورت پیش بروید.

استقبال از شوهر هنگام ورود به خانه
هنگام ورود شوهر به خانه برای استقبال او به جلوی در خانه بروید. بگذارید آن لحظه‌ای که به خانه وارد می‌شود، یک لحظه شاد و زیبا باشد. با موهایی مرتب، صورت آرایش کرده و عطر زده به طرف در بروید. حتی اگر او با حالتی عصبی، خسته و کوفته به خانه بیاید، با دیدن قیافه مرتب و شاداب شما خستگی از تنش بیرون می ‌رود.

نیازهای شکمی همسر خود را فراموش نکنید
طرز تهیه غذا، دسر و یا نوشیدنی مورد علاقه او را یاد بگیرید و آن را برای وقتی که از سر کار به خانه بر می گردد حاضر کنید.

صدا زدن همسر
اگر مى خواهید کارى کنید که شوهرتان شما را بیشتر دوست داشته باشد، باید با گفتن کلمات زیبا او را بر سر ذوق بیاورید. همسرتان را با لحنی عاشقانه صدا بزنید. و با صدا زدن نام به همراه عباراتی همچون عزیزم، جانم، گلم، عشقم او را به ادامه زندگی با خود ترغیب کنید. آن گاه خواهید دید که زندگى شما چقدر زیباتر مى شود و چقدر همسرتان به شما عشق مى ورزد

دفاع از همسر
اگر فردی جلوی شما و همسرتان از او انتقاد یا توهین می کند، سعی کنید از او دفاع کنید. زمانی که همسرتان احساس کند شما حامی او هستید، دلگرمی اش به زندگی بیشتر خواهد شد

مشورت و تصمیم گیری در کارهای خانه
در تصمیم گیری های خانه از شوهرتان مشورت بگیرید مثلاً اموری که معمولاً خودتان به تنهایی در مورد آنها تصمیم می گیرید را با همسرتان مطرح کنید و طبق نظر او رفتار کنید. وقتی شما این کار را کنید او هم در کارهایش با شما مشورت خواهد کرد

برای ابراز محبت به همسر پیشقدم شوید
برای محبت به همسر منتظر او نباشید و خودتان پیش قدم شوید. نیازهای عاطفی او را درک کنید و در چنین حالت‌هایی است که صمیمیت بین شما به بیشترین میزان می‌رسد

به او بگویید که همسرم دوستت دارم

هر کسی دوست دارد تایید شود و بداند که اطرافیان او را دوست دارند. اگر روزی یک بار به شوهرتان بگویید که « همسرم دوستت دارم » باعث می‌شود احساس خوبی در او ایجاد شود. بهترین راه برای تایید همسرتان این است که هر روز به او بگویید دوستش دارید.
از شوهرتان قدردانی کنید
شوهرتان را تشویق کنید و وقتی برای رسیدن به هدف خاصی تلاش می‌کند، مشوق او باشید. از همسرتان به خاطر تلاشی که برای موفقیت و آسایش زندگی مشترکتان می کشد، تشکر کنید. تشکر از همسر او را به زندگی دلگرم تر خواهد کرد

نداشتن توقع زیاد از همسر
شما می دانید که توانایی های همسرتان چقدر است. توانایی مالی او چقدر است. سعی کنید مطابق با شناختی که از او دارید، از او درخواست داشته باشید. داشتن درخواست های زیاد از سوی شما و عدم توانایی اجرای خواسته های شما از سوی شوهرتان احساس شکست را در او ایجاد می کند.

سرزنش و تحقیر شوهر ممنوع
از هرگونه سرزنش و تحقیر شوهرتان در جلوی دوستان و فامیل به شدت بپرهیزید. اگر اشتباهی از همسرتان سر زد هیچ گاه جلوی دیگران از او ایراد نگیرید.

بیان اشتباهات شوهر جلوی دیگران جز تحقیر معنای دیگری برای او ندارد.

به حرف هایش گوش دهید
بـیـشـتر مردان دارای تصور می کنند که زنان زیاد حرف می زنـنـد. شـمـا باید نشان دهید که به اندازه کافی گوش می دهیـد. ابتدا شوهر خود را بشناسید. بسیاری از مردان کم حرف می باشند و نه تنها شما باید با آنها بسیار صحبت کنید بلکه آنها را باید به صحبت کردن نیز تشویق کنید. می توانید با یـک مـوضـوع دلـخـواه او شروع کرده و پرسشهای کوتاهی از وی بپرسید. هنگامی که کوتاه جواب می دهد سوالات دیگری از او بپرسید تا او را به صحبت کردن بیشتر وادارید.

با شوهرتان گفتگو کنید

نگذارید کار به جایی برسد که هیچ حرفی با همسرتان نداشته باشید. درباره فرزندان، کار، آب و هوا و … با هم صحبت کنید. چرا که صحبت نکردن با همسر اولین جرقه‌ های سردی در زندگی زناشویی است

بخشیدن همسر
خطاهای همسرتان را بزرگ جلوه ندهید. اگر همسرتان مرتکب خطایی شد زمانی که خودش نیز پشیمان شده و سعی در جبران آن دارد، او را ببخشید.

رفتار با شوهر

احترام در رفتار با شوهر
در نحوه رفتار با همسر به او احترام بگذارید و به گونه‌ای رفتار کنید و سخن بگویید که احساس کند برایش ارزش زیادی قائل هستید. در این صورت او هم ترغیب می‌شود که بیشتر به شما نزدیک شود و با شما احساس همدلی بیشتری خواهد کرد

یکی از نشانه های احترام، توجه و نحوه برخورد با همسر، استقبال از او، عذر خواهی از همسر و قبول عذرخواهی او هنگامی که مشکلی بین شما ایجاد می شود.

شوهرتان را با دیگران مقایسه نکنید
هیچ‌گاه او را با فرد دیگری مقایسه نکنید و توانایی‌های او را زیرسوال نبرید زیرا انتقاد از همسر دشمن صمیمیت است. پس او را‌‌ همان گونه که هست، بپذیرید و اگر هم ضعف ‌هایی در شوهرتان می‌ بینید در موقعیت‌ های مناسب با او صحبت کنید تا با کمک هم، آنها را برطرف کنید

در مشکلات به همسرتان روحیه دهید
شوهرتان را در انجام کارهایش تشویق کنید و اگر مشکلی در زمینه کاری برای او پیش آمد با سخنانی گرم به او دلداری دهید و بگویید با وجود تمام مشکلات او و زندگیتان را دوست دارید، پشتیبان او هستید و در رفع مشکلات به او کمک خواهید کرد.

منبع: به سوی کمال

همچنین ببینید

خانم ها بخوانند و بدانند …

⭕️ حوادث ناگوار را از همسرتان پنهان نکنید، چرا که ممکن است او از راه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.