یکشنبه , ۶ آذر ۱۴۰۱

سال ۲۰۱۵ برای شما چگونه خواهد گذشت

فال فروردین

14 سال ۲۰۱۵ برای شما چگونه خواهد گذشت

خلاصه:
فال سال ۲۰۱۵ برای متولدین فروردین پیش بینی سالی را خواهد کرد که در آن نیروی قوی به شما داده خوهد شد. در این سال شما پاداشها را از کار سخت خود بدست خواهید آورد.
در سال ۲۰۱۵ پاداشهای مالی برای کارهای سخت به شما اجازه تمرکز بر اهداف شغلی و زندگی شخصی خود خواهد داد. تعادل برقرار خواهد شد بین روابط شخصی و روابط شغلی. آماده برای درو کردن محصولات خود باشید. در سال ۲۰۱۵ شما باید آماده برای یادگیری و تنظیم نقش تازه خود باشید. سال ۲۰۱۵ با وجود چالشها به نظر می رسد یک سال فوق العاده پر از فرصت های جدید و ارتباطات باشد. در این سال فرصت دیدار با اشخاص جدید در زندگی شخصی و شغلی خود را خواهید داشت.

عاشقانه:
در سال ۲۰۱۵ برای متولدین فروردین ماه پیش بینی می کنم که چند ماه ابتدایی سال همراه با برخی مشکلات ارتباطی هست. روابط قوی نه تنها زنده خواهند ماند بلکه آنها را شکوفا تر خواهید دید. پیش بینی میکنم در که سال ۲۰۱۵ برای فال عشق متولدین فروردین برخی از چهره های گذشته دوباره به زندگی شما باز خواهند گشت و زندگی شما باز هم با چیزهای فراموش شده و قدیمی روبرو خواهد شد.
این نیز زمان خوبی برای ایجاد دوستی های تازه و تقویت دوستی های قدیمی یا حاضر است. و همچنین زمان بازگشت به ریشه های خود و تقویت کردن ارتباطات خود است. هرآنچه قصد انجام آن را دارید بهتر از قبل از هجوم بردن ، آن را درک کنید.

فرصت های شغلی:
سال ۲۰۱۵ زمان بسیاری خوبی برای مشارکتها جدید برای کسب و کار جدید است که حتی باعث آزمایش روابط شخصی خودتان خواهد شد. به همین دلیل امسال برای شما سودهای مختلفی به همراه خواهد داشت و یک سال خوب برای برقراری ارتباطات سود آور است.
برای سال ۲۰۱۵ با کار و تلاش سخت آماده شده که در نهایت برای شما آسایش و رفاه و احترام به ارمغان خواهد آورد.

امور مالی:
برای متولدین فروردین ماه در سال ۲۰۱۵ پیش بینی می کنم که این سال برای شما یک ثروت بزرگ آماده است. این ثروت فقط به واسطه کار سخت بدست شما خواهد رسید. پس اگر تمایلی به داشتن آن دارید به کار و تلاش سخت هم خواهید داشت.
سرمایه گذاری در این سال بسیار ایده ال خواهد بود و برایتان سود خوبی خواهد داشت.

سلامتی:
در سال ۲۰۱۵ متولدین فروردین ماه در سلامت کامل به سر خواهند برد و ممکن است کمی مشکلات مربوط به استرس داشته باشند. با مراقبت از خود در مورد عفونت های ویروسی و مصون نگه داشتن خود از بیماریها توسط درمان های سنتی و طبیعی و پرداختن به مدیتیشن ، امسال را به سلامتی سپری خواهید کرد.

خانواده:
متولدین فروردین بدون استثناء همیشه به دنبال بلندپروازی خواهند بود. این جاه طلبی می تواند خانواده و مسائل شخصی را دچار ناراحتی و رنج کند.
تغییرات در خانه و یا یک حرکت و یا تغییر در ساختار خانواده نیز پیش بینی می شود. به هر صورت این اتفاق خواهد افتاد پس برای آن آماده باشید. این تغییرات بخصوص در نیمه اول سال ۲۰۱۵ برای تان اتفاق خواهند افتاد.

اصلاحات وضع خود:
یادگیری و آموزش خود و یا حتی آموزش به دیگران باعث خوشحالی و یادگیری مهارتهای جدید برای شما خواهد بود. به کلاسهای خلاقانه برای کودکان هم نگاهی داشته باشید.

مسافرت:
نیاز ذاتی شما به مسافرت و ملاقات با افراد جدید در دنیای اطراف شما در این سال قابل دیدن است.

ماهانه:
یادگیری و آموزش خود و یا حتی آموزش به دیگران باعث خوشحالی و یادگیری مهارتهای جدید برای شما خواهد بود. به کلاسهای خلاقانه برای کودکان هم نگاهی داشته باشید.
نیاز ذاتی شما به مسافرت و ملاقات با افراد جدید در دنیای اطراف شما در این سال قابل دیدن است
• در ماه January همه چیز در مورد فرصتهای جدید و کسب و کار وجود دارد. عشق در این ماه بی ثبات و غیر قابل اعتماد خواهد بود
• در ماه February شاهد چالشهایی در روابط و همکاری هایی در مورد شغل خواهید بود. بطوریکه این زمان تمام تمرکز شما بر امور شغلی خواهد بود و ممکن است برخی اختلافات ناخواسته پیش آید.
• در ماه March روابط ، همکاری ها ، امور مالی کمی دچار وقفه خواهند شد. در واقع شما شاهد برخی از مشکلات در این مناطق هستید.
• در ماه April بدون عجله و شتاب تصمیم گیری کنید تا با دقت به آنچه که باید باعث بهبود شود را بدست آورید. خانواده و کودکان را در اولویت قرار دهید.
• در ماه May شاهد شروع بهبود خواهید بود به ویژه در مورد مسائل عاطفی. امور مالی پس از این ماه روند رو به رشدی خواهند داشت.
• در ماه June صحنه ها از عاشقانه تغییر به اقتصادی تغییر خواهند کرد و شما فرصتی برای بهبود وضعیت مالی خود بدست می آورید. در این ماه شاهد پیامدهایی از تصمیم گیریهای بد ماه گذشته خواهید بود.
• در ماه July این ماه برای شما یک ماه بی ثمر است و بهتر است در این ماه به آرامش سپری کنید و از هر گونه تصمیم گیری بزرگ در هر دو جنبه زندگی شخصی و شغلی خودداری کنید.
• در ماه August تعادل بین روابط عاطفی شما برقرار می شود. امور مالی بسیار عالی خواهند بود.
• در ماه September یک دوره ارزیابی مجدد و تغییر ارزش پول از تصمیم گیری های گذشته است. به همه چیز با دید آسان نگاه کنید و با برنامه و بدون عجله پیش بروید.
• در ماه October برخی تغییرات قابل توجه در زندگی و عواطف شخصی پیش خواهد آمد.
• و در ماه November چالشهایی به شکل تضاد با زندگی شخصی و شغلی خود خواهید یافت.
• در ماه December یک دوره معنوی و بیداری برای فرودین ماهی ها خواهد بود و شما می توانید با تمام چالشهای سپری شده ای که در این سال با آنها روبرو شدید به دیدار سال جدید بروید.

فال اردیبهشت

22 سال ۲۰۱۵ برای شما چگونه خواهد گذشت

خلاصه:
در فال سال ۲۰۱۵ برای متولدین اردیبهشت ماه پیش بینی می کنم که به استقبال سالی متفاوت و با چشم اندازی تازه و تقویت روابط موجود ، خواهید رفت. در این سال خودشناسی زیادی تجربه خواهید کرد و غرایز طبیعی بیشتر دیده می شوند و یاد خواهید گرفت که ریسک پذیرتر باشید.
شما همیشه به درک خود اعتماد داشته اید و این نیز در سال ۲۰۱۵ وجود خواهد داشت. با نگرش مثبت و چشم اندازه تازه به زندگی در این سال شاهد به ارمغان آمدن پاداشهای بسیاری برای خود هستید. سال ۲۰۱۵ همه چیز است درباره گسترش جهان بینی و جمع آوری پاداشها از چیزهای مثبت و جدید و چشم انداز به زندگی

عاشقانه:
سال ۲۰۱۵ برای بسیاری از متولدین اردیبهشت ماه یک افزایش تمرکز برروی روابط به ارمغان می آورد. این سال روابط تازه ای ساخته نمی شود و بیشتر تمرکز برروی تقوریت روابط فعلی است. روابط گاه و بی گاه به روابط پایدار و جدی تر و عمیق تر و حتی به روابط عاشقانه تبدیل می شوند.
متولدین اردیبهشت بطور طبیعی وفادار به روابط عمیق خود هستند و این ویژگی باعث تصمیم گیری های عاشقانه در سال ۲۰۱۵ برای آنها می شود. اگر شما مجرد هستید ،امسال شاهد یک عشق آسمانی خواهید بود.
پیش بینی های عاشقانه این است که شما کسی را پیدا خواهید کرد که کاملا با شما هماهنگ است و ترجیح می دهید با او یک سال آرام برای کشف و خودشناسی داشته باشید.
اگر در حال حاضر در یک رابطه هستید به احتمال زیاد شاهد عمیق تر شدن آن در این سال و سالهای آینده هستید و درک جدیدی از از صمیمیت نیز تحقق می شود.

فرصت های شغلی:
بیشترین تمرکز شما در سال ۲۰۱۵ بر کارهای شغلی است. تمایل یا طبیعت متولد اردیبهشت بر عشق و پول و نیاز به امنیت مالی است و در سال جاری از جمله کارهای مهم او خواهند بود.
در سال ۲۰۱۵ برای متولدین اردیبهشت پیش بینی می شود که با افزایش لذت از انجام کارهای خود باعث دستیابی به فرصت های جدید می شوید. ممکن است احساس ناامنی در هدر رفتن این فرصتها داشته باشید که همه این ماجرا به ریسک پذیری شما بستگی دارد و باید با برنامه ریزی دقیق و حساب شده تمامی فرصتهای پیش آمده را بدست آورید.

امور مالی:
از نظر پولی خیلی بسیار حسابگر هستید و این سال نیز از این نظر هیچ تفاوتی با قبل از خود نخواهید داشت. برای دستیابی به منابع جدید مالی برنامه های خود را توسعه دهید اما یادگیری لذت بردن از زندگی هم نیاز به زمان دارد. و باید برای تفریح خود نیز وقتی درنظر بگیرید.

سلامتی:
فال سال ۲۰۱۵ برای متولدین اردیبهشت ماه پیش بینی می کند که این سال از نظر سلامتی در وضعیت عالی قرار دارید. اما نیاز به حفظ بهداشت مناسب دارید طوریکه به راحتی توسط بیماریها غافل گیر نشوید.

خانواده:
فال سال ۲۰۱۵ برای متولدین اردیبهشت ماه پیش بینی می کند که شما بیشتر علاقه مند به مسائل داخلی هستید. شما از نظر اجتماعی بسیار فعال با دوستان و خانواده هستید. شما حتی قصد مدیریت برخی از گروههای اجتماعی را به قصد تفریح خواهید داشت.

اصلاحات وضع خود:
سال ۲۰۱۵ برای متولدین اردیبهشت ماه سالی همراه با الهام گرفتن از همه چیزهای جدید و دنیای اطراف شماست.
ارتباطات شما در این سال می تواند برای شما شگفت آور باشند. داشتن یک نگرش مثبت به زندگی خود در این سال برای شما منافع زیادی هم زندگی شخص و هم زندگی شغلی به همراه خواهد آورد.

مسافرت:
مسافرت های خارجی بر روی کارتهای شما دیده می شود که این ممکن است بخاطر شغل شما یا فقط یک مسافرت تفریحی به منظور تفریح کردن با دوستان و خانواده باشد.

ماهانه:
فداکاری شما در این سال به تقویت روابط فعلی و ایجاد برخی تنش ها و حسادتها منجر می شود. اگر کمی خسیس تر باشید می توانید ارتباط خود را قوی تر کرده و از اینگونه مسائل ناخواسته دوری کنید.
• سال جدید با شروعی بی سروصدا در ماه January آغاز می شود. بین کار و خانواده تعادل برقرار کنید. امور مالی بهبود یافته و سرمایه گذاری شما شروع به سوددهی خواهد کرد.

• برخی چالشهای عاشقانه در اویل February به وجود می آیند. بهداشت نیازمند توجه بیشتری از طرف شماست. سفر کاری در پیش دارید. از مشورت با اطرافیان استفاده کنید.
• ماه March یک ماه بسیار عالی از نظر شغلی و توسعه شخصی و حتی عشق خواهد شد. جاه طلبی های امسال خود را از این ماه شروع خواهید کرد.
• استرس های عاشقانه ای که از اول سال با شما همراه بودند در ماه April تبدیل به تنش مالی خواهند شد. زمان کمی را با خانواده سپری خواهید کرد. این ماه خوبی برای سرمایه گذاری نیست.
• در ماه May شما نیاز به حفظ تعادل بین کار و خانواده دارید. اگر از هر کدام غفلت کنید پس باید به استقبال خسارت جبران ناپذیری از جانب دیگری باشید. با وود فرصتهای شغلی که دارید ، احساس نگرانی درباره پس انداز خود خواهید داشت و برای اطمینان از امور مالی خود با ایجاد انگیزه و داشتن یک برنامه مشخص و حساب شده زندگی شغلی خود را به سطوح بالاتر هدایت کنید.
• در June ماهی خیلی بهتر از قبل شاهد هستید. اکنون چالشهای مالی و احساسی شغلی شما در سلامت هستند.

• در ماه July فرصت خوبی برای متولدین اردیبهشت ماه فراهم میشود که روابط عاطفی شما از افزایش صمیمیت بهره مند شوند. تمایل طبیعی شما برای حفظ روابط با نزدیکان تان است که برای شما افزایش شادی به همراه می آورد و در نتیجه زندگی شغلی و شخصی شما هم شاهد رشد مثبت آن می شود.

• August برای شما همه چیز به همراه می آورد ، از آزادی نا محدود در تمام جنبه های زندگی گرفته تا پول خوب و سلامت جسمانی بسیار عالی و عشق و حتی تفریح و لذت.

• September نیز یک ماه بیش از حد برای شما ارمغانی از رفاه و زندگی سعادتمند و هماهنگ خواهد آورد.

• در ماه October برای متولدین اردیبهشت کسب و کار جدید پیش بینی میکنم

• پایان سال شاهد برخی چالشها خواهید بود بخصوص در اواسط ماه November. این چالشها مربوط به شغل است اما با افزایش آنها زندگی شخصی شما نیز از آن تاثیر خواهد گرفت پس در این زمان بسیار مراقب باشید.

• در ماه December کار را بر خانواده ترجیح می دهید. ثروت بر شما لبخند خواهد زد.

فال خرداد

31 سال ۲۰۱۵ برای شما چگونه خواهد گذشت

خلاصه:
فال سال ۲۰۱۵ برای متولدین خرداد پیش بینی می کند که این سال برای شما یک سال ساده نیست اما یک سال مهم از نظر رشد شخصی و به احتمال زیاد برخی از تغییرات عمده در زندگی شما را به ارمغا می آورد.
سال ۲۰۱۵ همه چیز درباره پاسخگویی و تعهد برای شماست. این زمان برای تصمیم گیری های بزرگ در زندگی شماست. شما آماده هستید که جنبه مسئولیت پذیری خود را افزایش دهید و آماده برای مقالبه با هر چالشی باشید.

در این سال با برنامه ریزی بلند مدت و ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خود و رسیدگی به تعهدات تان روبرو هستید.
اینها همه می توانند چالشهای امسال شما باشند اما یکی از وعده های امسال برای شما رشد درونی و بلند مدت شما و پاداشهاست. در این سال باید بدانید از زندگی چه می خواهید و متعهدانه به دنبال تغییرات مورد نیاز برای رسیدن به اهداف خود باشید.

عاشقانه:
بزرگترین موضوع در سال ۲۰۱۵ برای متولدین خرداد تعهد است. تعهد در روابط شخصی شما تاثیر بسیار قوی خواهد اشت. با تعهد جدی ، شما خواهید دید که روابط تان به سطح جدیدی در امسال خواهند رسید. احساسات امسال شما باعث کشش بیشتر در روابط تان خواهند شد. اگر شما میخواهید با کسی باشید پس باید متعهد باشید. اگر مجرد هستید این یکسال خوب برای دیدار با کسی و بهترین راه برای رسیدن به او و تجربه های تازه است.

فرصت های شغلی:
سال ۲۰۱۵ برای متولدین خرداد یک سال بر تمرکز برروی آموزش و یادگیری چیزهای جدید و تلاش برای استفاده از آموخته ها در زندگی شغلی است. اگر شما به برگشتن به عقب برای یادگیری یا آموزش عالی فکر میکنید پس بدایند که امسال همان سال مورد نظر برای انجام این کار است. در سال ۲۰۱۵ پیش بینی میکنم که متولدین خرداد شاهد پیشرفت و ثمر بخش بودن مهارتهای حرفه ای خود هستند البته حتی بدون آموزش های لازم. تمرکز بر یادگیری با پاداشهایی ماندگار برای شما همراه است و ممکن است احساس خستگی نیز بکنید. پس امسال باید برای اهداف آینده خود برنامه های از بتن داشته باشید که به همان سختی و استحکام باشند. این بدان معناست که تلاش برای رسیدن به اهداف مالی در کسب و کار و یا یک ارتقاء بزرگ در محل کار نیاز است.

امور مالی:
سال ۲۰۱۵ برای متولدین خرداد یک سال بسیار خوب برای سرمایه گذاری است. در این سال بهتر است از ریخت و پاش ها دوری کنید و صرفه جویی کنید تا اوضاع بهبود یابند.

سلامتی:
در سال ۲۰۱۵ زندگی تان پر از چالش خواهد بود. اما این به آن معنا نیست که باعث به خطر افتادن سلامتی شما شود. مراقب باشید که در دام افسردگی ودیگر بیماری های مرتبط با استرس قرار نگیرید. امسال زندگی لذت بخشی به آن معنا ندارید ولی این سختی فقط یک مرحله از زندگی شماست.

خانواده:
به پشتیبانی از خانواده خود اهمیت دهید. هنگامی که عزیزانتان را درک کنید ، برای آنها بیشتر می توانید مفید باشید.

اصلاحات وضع خود:
برای فال سال ۲۰۱۵ برای متولدین خرداد ماه پیش بینی می کنم که این زمان مناسب برای بدست گرفتن کنترل چرخهای زندگی تان است. از تامین امور مالی ، آموزش و یا سرگرمی جدید گرفته تا پیدا کردن آنچه در قلب شماست باید برای آن تلاش کنید و آن را بسازید.

مسافرت:
سال ۲۰۱۵ برای متولدین خرداد یک سال خوب برای سفر است. روح ماجراجویی طبیعی شما شاهد پاسخ قوی طبیعت به شماست البته پاسخ آن فراهم آمدن فرصتهای زیاد برای ماجراجویی است.
در این سال از هر فرصتی برای مسافرت بهره خواهید برد و این می تواند برای تان با نتایج مثبت و شخصی و شغلی زیادی همراه باشد.

ماهانه:
سال ۲۰۱۵ برای متولدین خرداد یک سال با تمرکز بر تعهد و تصمیم گیری های بزرگ است.

• January ماه بزرگی برای تعهد داشتن در روابط است. این ماه فرصتهای مالی و شغلی عالی بدست خواهد آمد.

• در ماه February فشارهای خارجی تمام خواهند شد بنابراین این زمان خوبی برای ارزیابی اهداف خود و اینکه بدانید چه چیزی باعث خوشحالی و امیدواری و تمرکز شما در این سال خواهد شد.

• ماه March همراه با برخی چالشهای سلامتی که احتمالا مرتبط با استرس هستند خواهید بود. در حالیکه به خوبی می دانید امسال یک سال مهم است برای شما پس بهتر است این زمان را به استراحت و تفریح و مراقیت از سلامت جسمانی خود بپردازید.

• در ماه April برخی مشکلات سلامتی را خواهید داشت و امور مالی در این ماه راکد خواهند بود. در این ماه عاشقانه ها بهبود پیدا خواهند کرد.

• سال ۲۰۱۵ زمان خوبی برای دیدار با شخصی خاص و جدید است که روابط شکوفا شده از اوایل July شروع خواهند شد.

• ماه June یک ماه خوب برای متولدین خرداد در امور خانه و رشد شخصی است. بهداشت بهتر خواهد شد.

• در ماه August زمان بسیار خوبی برای همه چیز جدی در عشق است. در این ماه متوجه خواهید شد که روابط شما عمیق تر شده و هم اکنون فرصت پذیرش تعهدات است.

• در ماه September باید بر برخی موانع بر سر راه زندگی شغلی خود پیروز شوید. زندگی عاشقانه عالی است.

• در ماه October برخی چالشها پدیدار خواهند شد اما اغلب آنها در مرحله پیدایش و رشد هستند و تا پایان سال به همراه شما خواهند بود.

• در ماه November بهترین فرصت برای سفر خواهد بود و در این فرصت ها به کشف ارتباطات خارجی و به روح پر ماجرای خود خواهید رسید.

• در ماه December احساسات بسیار شدید خواهند بود و در آستانه انفجار و همه چیز تحریک کننده به نظر می رسد.

فال تیر

41 سال ۲۰۱۵ برای شما چگونه خواهد گذشت

خلاصه:
فال سال ۲۰۱۵ برای متولدین تیرماه پیش بینی کرده است که این سال برای رسیدن به بالاترین هاست. در این سال چیزی وجود خواهد داشت که بنظر یک رویای غیر ممکن است. اگر شما سخت و به اندازه کافی کار کنید ، تقریبا به تمام رویاهای خود را به واقعیت تبدیل خواهید کرد. دنیای جدید چشم انتظار شماست و شما فقط باید برای آن تلاش کنید.

برای کسانی که متولد تیر ماه هستند ، سال ۲۰۱۵ یک سال از رویایی بزرگ است که البته رویایی واقعی. این سالی سخت برای کار کردن و سالی مهم و عمیق برای خرچنگی ها است.
سال ۲۰۱۵ برای متولدین تیر ماه یک سال با تمرکز بر روابط شخصی و تمرکز زیاد بر روابط صمیمی است. همچنین در این سال آنچه که از زندگی می خواهید و بر آن تمرکز کنید ، اتفاق می افتد. شما همیشه خیال پرداز خوبی هستید اما این زمان برای خیال های واقعی است.

در سال ۲۰۱۵ متولدین تیر ماه به شکل یا دلیلی نامشخص خود را خوش بین خواهند دید. که احتمالا دلیل آن هماهنگی سیارات با نشان شماست. این سالی است که شما در آن احساس می کنید هر چیزی را می توانید انجام دهید.

عاشقانه:
همانطور که سال ۲۰۱۵ برای شما یک سال صمیمی است ، عشق و روابط عاشقانه از جمله روابط با اهمیت و تازه در این سال هستند. پیش بینی میکنم که برای سال ۲۰۱۵ احساسات شما در حالا سعود به بالاترین نقطه خود در این سال است.
گرایش طبیعی شما حسودانه است و این حسادت در این سال قوی تر از همیشه خواهد بود که شما باید با تلاش سخت بر آن غلبه کنید. اگر مجرد هستید امسال سالی خواهد بود که به دیدار آن شخص خاص خواهید رفت. اگر در یک رابطه هستید ، امسال زمان خوبی برای تقویت آن است.

فرصت های شغلی:
سال ۲۰۱۵ سال تحقق بخشیدن به رویاهای شماست و این نیازمند رفتن به دنبال اهداف شغلی بزرگ است که امکان داشتن آنها وجود دارد. شما برای مدت طولانی کار کرده اید و این سال همه آماده تصدیق کردن تلاشهای شما هستند. در سال ۲۰۱۵ متولدین تیر ماه با کار سخت از مزایای مادی و از خود گذشتی شروع به برداشت ثمره این همه اعتماد به نفس خود را خواهند برد.
سال ۲۰۱۵ بدون آزامایش نیست و در این سال تغییرات بزرگی در زندگی شغلی وکسب و کار شما وجود دارد که در همین زمان چگونه تصمیم گیری و مسئولیت پذیری شما تحت آزامایش قرار میگیرد که نتیجه آن تعیین کننده عملکرد شما مثبت است یا نه.
تمایل طبیعی شما اجتناب کردن و انکار کردن یا پا پس گذاشتن است ولی از این رفتار صرف نظر کنید و با برنامه ریزی به استقبال این تغییرات بروید.

امور مالی:
این سال از نظر ثروت و مادیات بسیار خوب است. شما طلب های خود را دریافت خواهید کرد و دیگر منایع غیر منتظره پول دریافت میکنید. در نیمه دوم سال با افزایش درآمد قابل توجهی روبرو هستید.

سلامتی:
فال سال ۲۰۱۵ برای متولدین تیر ماه سالی رویایی است و این کاملا درست است اما باید به یاد داشته باشید که سلامتی و مراقبت از آن هم اهمیت دارد. در این سال شما وسوسه خواهید شد که کار بسیار و تلاش بسیار برای آگاهی و بهبود آن کنید. بنابراین به یاد داشته باشید که فرصتی برای استراحت ذهنی خود در نظر بگیرید. امسال یک سال بزرگ برای شماست اما شما باید به یاد داشته باشید که با وقت گذاشتن برای مراقبت از سلامتی خود همانقدر اهمیت دارد.

خانواده:
در سال ۲۰۱۵ روابط شما با خانواده و دوستان بسیار عالی خواهد بود. این سال با ایجاد روابط جدید و تمرکز برروی تقویت روابط موجود روبرو خواهید بود.

اصلاحات وضع خود:
سال ۲۰۱۵ یک سال استراحت کردن برای شما و یک سال خوب برای فرصتهای جدید. این زمان خوبی برای تلاش و بهبود ذهن خود و همچنین بدن شماست. این سالی از اشتراک تجربه و یادگیری مهارتهای جدید است.
شاید شما به دنبال یادگیری زبان دیگری بودید که همیشه دلتان خواسته بود آن را فرا بگیرید یا بهتر یاد بگیرید ، هر چه که بوده این زمان بهترین زمان ممکن برای دستیابی به رویاهای شماست. همانطور که فال شما نشان میدهد این زمان مناسب از یک آغاز تازه است.

مسافرت:
در این سال باید بیشتر در مورد آنچه که اتفاق افتاده تمرکز کنید که گستردگی این تمرکز در خانه تا خارج از کشور است. برخی فرصتها برای مسافرت وجود دارد. اما در بیشتر موقعیت های سال ۲۰۱۵ برای متولدین تیر ماه در مورد بهبود زندگی روزانه شما بهترین زاه این است که برای انجام این کار در خانه و در نزدیکی خانه باشید.

ماهانه:
بطور خلاصه سال ۲۰۱۵ برای متولدین ماه خرچنگ ، همه چیز در حال بهبود به ویژه در ماههای اولیه سال است.

در ماه January شاهد یک طلوع روشن یا وعده تازه خواهید بود که آن را دنبال خواهید کرد.
در ماه February شروع می کنید به برداشت کردن همه پاداشهای خود از کارهای سختی که از چندین ماه پیش انجام دادید.
در ماه March زمان خوبی برای زندگی شغلی و کسب و کار است.
در ماه April باز هم شاهد پاداش ها خواهید بود و همچنین شاهد نتیجه بخش بودن کارهایی که خود به خود بهبود پیدا میکنند و حتی تحقق برخی رویاهایتان و تبدیل شدن آنها به واقعیت.
در ماه May یک ماه از تغییرات خواهد بود. دریافت پاداش ادامه دارد. شما در حال رفتن به دوره کارهای سخت در تابستان هستید.
در June زندگی به شما تغییر نگرش نشان خواهد داد.
ماه July یک ماه به همراه رفاه بسیار و پیشرفت بسیار عالی در خانواده.
فال متولدین تیر ماه در سال ۲۰۱۵ در ماه August پیش بینی می کند که بهتر است به جای شغل به خانواده تمرکز کنید.
ماه September زمان بسیار خوبی برای تصمیم گیری های بلند مدت در مورد زندگی خانوادگی است. شما کشش به ایجاد یک تعهد را احساس می کنید.
در ماه October برخی آرزوهای شخصی شما و همچنین شغلی شما تحقق پیدا می کنند.
در ماه November در این ماه گفتگوهای مثبت امسال شروع به پنهان شدن میکنند و برخی چالشها به وجود می آیند بخصوص در مورد امور شغلی.
در December زمان مناسب برای کار و تلاش سخت برای بهبود اوضاع و رفع یا مدیریت چالشهای پیش رو.

فال مرداد

51 سال ۲۰۱۵ برای شما چگونه خواهد گذشت

خلاصه:
فال سال ۲۰۱۵ برای متولدین مرداد پیش بینی می کند که سالی مهم در پیس خواهید داشت. در چند سال گذشته هر آنچه انتظار داشتید انجام داده اید و در حال حاضر به دنبال خوشبختی از آن هستید.
سال ۲۰۱۵ برای متولدین مرداد بهترین زمان برای کسانی است که تصمیم گیری های بزرگ زندگی خود را گرفته اند مثل خرید خانه ، ازدواج و تشکیل خانواده
این زمان برای تمرکز بر روی خود و حالتهایی است که برای شما در طولانی مدت باعث خوشحالی خواهند شد.
امسال باید تمرکزی ویژه برروی فرد مورد علاقه خود داشته باشید مثلا خودتان. این خیلی خوب است که شما بر خود تمرکز کنید زیرا بعد از این نگاه شادی درونی خود را بدست خواهید آورد.
برای متولدین مرداد سال ۲۰۱۵ سالی سراسر از تغییرات بزرگ در زندگی فردی است. امسال به دنبال برنامه ریزی برای آینده واقعی باشید.
سال ۲۰۱۵ برای متولدین مرداد ماه یک سال سراسر از عشق و شادی است هر چند ممکن است چالش هایی نیز وجود داشته باشد و واقعا هست اما هیچ کدام چیزی برای ارائه کردن به شما نخواهند داشت.

عاشقانه:
در سال ۲۰۱۵ برای متولدین مرداد ، عشق و خانواده اولویت اصلی و مهم تمرکز در این سال خواهند بود. در این سال ارتباطات جدید و عمیق به وجود نمی آیند. اگر مجرد هستید در خواهید یافت که شکوفه های دوستی به چیزی بیشتر از یک جرقه برای اشنایی گاه و بی گاه نیاز دارند و اگر در یک رابطه هستید ، کششو نزدیکی بیشتری به سمت شریک زندگی خود خواهید داشت.
به احتمال زیاد تغییرات بزرگی در روابط شما بوجود خواهد آمد. سال ۲۰۱۵ برای متولدین مرداد یک سال ایده ال برای رساندن یک رابطه به پله های بالاتر و یا شروع آن و به علاوه یا توسعه روابط با خانواده است.

فرصت های شغلی:
سال ۲۰۱۵ یک سال بسیار شخصی برایتان است البته به دلیل اینکه از نظر شغلی دچار مشقاتی خواهید شد. در تلاش برای دستیابی به بهترین ها هستید اما تمایل کمی به قبول پروژه های اضافی در این سال دارید و تمرکز بیشتر شما برروی زندگی شخصی تان است. بهتر است در این سال به هر دو بپردازید البته این یک زنگ هشدار برای متولدین مرداد ماه در سال ۲۰۱۵ است.

امور مالی:
تغییرات بزرگ به معنی هزینه های بزرگ است. در این سال پول باعث نگرانی بیشتری برای شما به نسبت سالهای گذشته خواهد شد. برای پیشرفت نیاز به خرج کردن پول دارید اما میخواهید با صرفه جویی به چیزهای بزرگی دست بیابید.
فال متولدین مرداد در سال ۲۰۱۵ پیش بینی میکند که کمی از نظر مالی در این سال دچار تنگنا خواهید شد اما پاداش آن را در طولانی مدت بدست خواهید آورد.

سلامتی:
اگر به دنبال تغییرات بزرگ در زندگی خود هستید پس شما باید از نظر فیزیکی و ذهنی کاملا آمادگی آن را داشته باشید. پس به تغذیه خود اهمیت دهید و برای آن برنامه ریزی داشته باشید. برای مراقبت و بهبود و ارامش فکری خود بهتر است به مدیتیشن و یوگا بپردازید تا سطح استرس خود را مهار کنید و به آرامش برسید.

خانواده:
در سال ۲۰۱۵ برای متولدین مرداد ، خانه و خانواده بسیار مهم خواهد بود. اگر در حال حاضر اجاره نشین هستید ، این زمان بسیار خوبی است برای خرید و یا در نظر گرفتن یک خانه و یا ارتقاء خانه فعلی.
با این کار شما از دیدن بازسازی ها و اضافه کردن ها بسیار خوشحال خواهید شد و پاداش واقعی اینها بازتاب خوشایند از احساس واقعی تان است.

اصلاحات وضع خود:
برای فال متولدین مرداد در سال ۲۰۱۵ پیش بینی میکنم که تغییرات بزرگی که در این سال انجام خواهید داد به خودی خود برایتا پیشرفت به ارمغان آورند. در این سال شاهد یک تغییر بزرگ هستید که آن برنامه ریزی برای مراسم عروسی یا آماده سازی آن برای یک عضو جدید خانواده است. شما می توایند با ورود او به زندگی تان از تجربه های بسیار غنی و جدیدی استقبال کنید. و این پاداشی خواهد بود که در این یکسال بسیار عاطفی ، برای شما خواهد داشت و از این پاداش نهایت لذت را ببرید.

مسافرت:
محدوده مسافرت شما به حدی گسترده می شود که در کشورهای دیگر به دنبال کسب و کار و تجارت خواهید بود. همچنین این سال بسیار خوبی برای رفتن در تعطیلات به یک جای جدید و هیجان انگیز به همراه خانواده خواهد بود.

ماهانه:
سال ۲۰۱۵ با تمرکز بر خودشانسی و پیشرفت در آن آغاز می شود.
• در ماه January همه سیارات به شما کمک خواهند کرد که در شما از نظر شغلی و کسب و کار موفق تر باشید. فکر نمیکنم این ماه درباره خانواده باشد.
• در February یک ماه بیش از حد شلوغ از نظر شغلی خواهید داشت و حتی ممکن است پرداخت های زیادی برای ارتقاء انجام دهید.
• در ماه March شما باید بر توانایی های خلاقانه خود تمرکز کنید چون آنها در اوج خواهند بود. این ماه از نظر مالی و عاشقانه عالی خواهد بود.
• پاداش خلاقیت خود را در ماه April دریافت میکنید. این ماه برای ساختن رویاهای شماست و صرف شام با عزیزانتان.
• May یک ماه سخت است و برخی موانع در مورد خانواده و امور مالی و شغلی به وجود می آیند.
• در ماه June آماده ارائه توانایی های جدید خود هستید و این زمان خوبی برای آموزش و انتخب یک مهارت جدید نیز هست.
• ماه July نیاز به به مراقبت ویژه ای بر سلامتی خود خواهید داشت. مراقبت از امور شخصی و ذهنی خود نیز فراموش نشود. از نظر شغلی تا آخرین قطره از توان تان استفاده نکنید.
• سال ۲۰۱۵ برای متولدین مرداد یک سال گرانقیمت خواهد بود که در ماه August احساس تنگنا از این نظر خواهید داشت. پس دستهای خود را گرفته و بهترین کار حفظ پس انداز باقی مانده است.
• ماه September یک ماه گیج کننده با توجه به تصمیم گیری های متعدد شخصی و شغلی است

• در ماه October میسرها به انتها خواهند رسید و زمان استراحت و تعطیلات فرا خواهد رسید.
• در ماه November فرصت های شغلی نیاز به تمرکز دارند و شما باید تعادل بین زندگی شخصی و شغلی خود برقرار کنید که این کار را با مراقبت بسیار انجام دهید.

• با فرا رسیدن ماه December کانون توجه شما از اهداف شخصی به سمت اهداف شغلی خواهد رفت و خود را برای سال ۲۰۱۶ البته با بهبود مهارتهای خود خواهید رفت. در سال ۲۰۱۵ شما بازتاب احساسات شخصی خود را که قوی تر و شادتر و آماده تر ، شده اند را خواهید دید.

فال شهریور

61 سال ۲۰۱۵ برای شما چگونه خواهد گذشت

خلاصه:
سال ۲۰۱۵ برای متولدین شهریور ماه یک سال پرچالش خواهد بود. نمی توان گفت که در این سال پاداش و موفقیتی وجود ندارد اما این سال نیاز به مقدار زیادی کار سخت دارد.
برای ورود به این سال نیاز به کلیدی به نام سازش خواهید داشت. در مواردی نیش زبان خود را با خوش آمد گویی جایگزین کنید بخصوص زمانی که در جمع حضور دارید حتی اگر در مقابل طبیعت زبان خود قرار بگیرید.
برای متولدین شهریور ترسی از کار سخت وجود ندارد. امسال فصلی از صرفه جویی است.
در سال ۲۰۱۵ برای متولدین شهریور سالی پر چالش خواهد بود که در پی آن نیاز به مبارزه در زندگی شخصی و شغلی است که با تغییرات بزرگ در پایان سال شما بسیار قوی تر خواهید شد.

در سال ۲۰۱۵ به میزان زیادی خود را خواهید شناخت که بیشتر آنها جنبه های مثبت شما هستند. سال ۲۰۱۵ برای متولدین شهریور همچون یک آینه در جلوی شماست که خودتان را بخوبی در آن خواهید دید و شناخت.

عاشقانه:
در سال ۲۰۱۵ پیش بینی می کنم که متولدین شهریور با سالی به چالش کشیدن در تمام جنبه های زندگی از روابط شخصی گرفته تا شغلی روبرو هستند و نیاز به تلاش بسیاری زیادی است.
در این سال متوجه خواهید شد که با روابط بهتر از هدر رفتن انرژی خود بسیار جلوگیری خواهید کرد.
اگر مجرد هستید ممکن است متوجه شوید که روبط کوتاه و زودگری خواهید داشت که در این فرصت کم بسختی قادر به برقرار کردن ارتباط با کسی خاص هستید. از خودتان لذت ببرید و سعی کنید ناامید نباشید.
اگر در یک رابطه جدی هستید ، شریک زندگی شما برای شما به عنوان یک فال روزانه، فال تولد فال امروز،فال روزانه حافظ – قدرت و سکوی پرتاب شما به سمت زندگی بهتر هست. این زمان برای تعهدات بزرگ نیست اما برای حرکت در مسیر زندگی است.

فرصت های شغلی:
فال سال ۲۰۱۵ برای متولدین شهریور نشان می دهد که این سال با چالشی در هر جنبه زندگی خود روبرو هستید، هر چند که در عملکرد شما عادی است. چالش های زندگی شغلی شما نیاز به یک تغییر بزرگ دارند. این می تواند شامل یک بازسازی دفتر ، یک کار دید ،یک ارتقاء باشد.

امور مالی:
از آنجایی که تغیراتی پیش رو دارید اما بخاطر طبیعت محتاط و محافظه کار خود در مورد پول سخت گیری بیش از حد می کنید. چون شما می خواهید مطمئن شوید به اندازه کافی پس انداز برای یک روز بارانی خواهید داشت.
این استراتژی به شما کمک بزرگی می کند که بدون مشکلات مالی این سال را سپری کنید و حتی ممکن است یک ثروت بادآورده نیز از یک فال روزانه، فال تولد فال امروز،فال روزانه حافظ – غیر منتظره بدست آوردید که این در فال شما دیده می شود.

سلامتی:
از افزایش استرس در این سال نگران هستید و این می تواند باعث به خطر افتادن سلامتی شما شود. گاهی شما فقط باید عقب نشینی کنید و با تمرکز بیشتری بر انجام کارهای خود نگاهی داشته باشید بخصوص درباره بحث های خانوادگی.

خانواده:
در این سال شانس زیادی برای اتفاق افتادن برخی تنش های دراماتیک خانوادگی وجود دارد و شما باید سخت از آنها اجتناب کنید که انها ممکن است بیشتر بخاطر نیش زبانهای شما بوجود آیند.
اگر چه امسال سال سختی از این نظر است اما شما با قدرت زیادی که از همیاری خانواده و دوستان دریافت می کنید به این پیوند استحکام بیشتری دهید البته با محبت و نرمش.

اصلاحات وضع خود:
با اینکه سال ۲۰۱۵ سالی پر چالش برای متولدین شهریور ماه است ولی این سال هم همراه با فرصت های بسیاری برای رشد است. شما در این سال درک بهتری از محدودیتهای خود خواهید داشت.
شما خود را با عکس العملی که به چالش ها نشان می دهید بهتر خواهید شناخت و این فرصتی برای رشد و شناخت دقیق خود است.

مسافرت:
امسال با توجه به سختی های پیش رو ، این نیز مهم است که مراقب سلامتی خود باشید.
امسال سال مناسب برای سفرهای سخت و طلانی نیست ولی سفرهای تفریحی و آرامش بخش را دریابید.

ماهانه:
سال ۲۰۱۵ پر از چالش و تمرکز و کار سخت برای شما خواهد بود
• January نیازهای اجباری برای اهداف شغلی ود دارد. تغییرات بزرگی نیاز دارید که برای پذیرش آنها آماده باشید.
• در ماه February تصمیم گیری های مهم در مورد شغل است. به سلامت خود بی توجه نباشید.
• در ماه March شما باید تصمیات دراماتیک خانوادگی بگیرید. از چیزهایی که باعث استرس می شوند دوری کنید.
• در ماه April با ایجاد تغییرات و مقابیه با استرس و تلاش برای بازسازی زندگی خود همراه خواهید بود.
• خودتان رو با کار تا پایان ماه May مشغول کنید.
• در ماه June زمان خوبی برای تمرکز بر عشق است. شما خواستار زمانی برای لذت بردن از همدیگر هستید.
• July برخی از درامهای خانوادگی پیش خواهد آمد که شما می خواهید خود را از آن دور نگه دارید البته بخاطر سلامت روحی خود ،حتی اگر بطور موقت باعث فاصله بین شما و عزیزانتان شود.
• همانطور که در اواخر ماه July از خانواده خود فاصله میگیرید ، این زمان تمرکز بر شغل و کارهای مرتبط با آن است که برای شما چیزی هیجان انگیز با شروع ماه August خواهد بود.
• با آغاز ماه September شاهد شروع ناپایداری در زندگی شغلی و امور مالی و خانواده هستید. البته در اواخر این ماه بهبود را نیز شاهد خواهید بود.
• چالشهایی که در سال ۲۰۱۵ با آن مواجه بودید با شروع ماه October شروع به حل وفصل شدن خواهند کرد و روال عادی زندگی دوباره جریان پیدا خواهد کرد.
• مدیریت احساسات خود در ماه November سال ۲۰۱۵ به عنوان این است که یک دوره از آزمایش برای متولدین شهریور است.
• با وارد شدن به ماه December به شادی و رفاه و موفقیت در تمام جنبه های زندگی خوش آمدید.

فال مهر

71 سال ۲۰۱۵ برای شما چگونه خواهد گذشت

خلاصه:
در سال ۲۰۱۵ برای متولدین مهر ماه سیاره ها هم تراز قرار گرفته اند و پیش بینی فال شما این خواهد بود که درب های مختل به سوی شما گشوده خواهند شد و می توانید شاهد فرصت های بسیاری باشید و از آنها استفاده کنید.
برای متولدین مهر ماه ، سال ۲۰۱۵ یک سال فوق العاده با ارزش خواهد بود. در این فرصت اجازه ندهید که درخشش شما از دست برود. در این سال به چیزهای خوشحال کننده روبرو شده و با آغوش باز به استقبال تمام تغییرات بروید.

ستارها در این سال در کنار شما هستند ، پس مطمئن شوید که شما را به استفاده از زندگی خود به کمال خواهند رساند. لذت بردن از بخت و اقبال خوب خود را در این سال به یاد داشته باشید اما توجه داشته باشید که بیش از حد افراط نکنید.
شما به طور طبیعی زندگی میکنید و زندگی شما با اطمینان و مقیاس های کاملا متعادل در تعادل است اما در این سال انقدر چیزها خوب هستند که اگر بیشتر از این شوند احتملا بد خواهند شد. این زمان برای درخشش شماست پس با اعتماد به نفس برای لذت بردن از هر لحظه آن پیش بروید.

عاشقانه:
اگر مجرد هستید فال سال ۲۰۱۵ متولدین مهر پیش بینی می کند که زمان آن رسیده که در این سال خوب با آن شخص بخصوص و خاص دیدار خواهید کرد. شما همیشه در روابط خوب بوده اید و سال ۲۰۱۵ هم برای شما از این نظر تفاوتی نخواهد داشت.
شما به خوبی با جریانات انطباق پیدا می کنید البته اگر این لازم باشد. این مهارت محوری شما در سال ۲۰۱۵ نیز برای ایجاد روابط جدید و آوردن آن شخص خاص به یک موقعیت جدید بکار گرفته خواهد شد. طبیعت خلاقانه شما باعث بهبود روابط عاشقانه با شریک زندگی تان خواهد شد.

فرصت های شغلی:
ستاره ها همگی به نفع شما خواهند درخشید و بسیاری از درهای تازه به سمت شما گشوده خواهد شد و بسیاری از گزینه های قابل انتخاب در جلوی شما قرار خواهند گرفت حتی از نظر شغلی
هنگامی که این همه پیشرفت شغلی به سمت شما شتابان می آیند و شما را به جلو هدایت میکنند و اطمینان دارید که شما هم آماده هستید پس هیچ فرصتی را از دست ندهید.

امور مالی:
فرصتهای خوبی در سال ۲۰۱۵ برای متولدین مهر ایجاد خواهد شد که یک سال مادی از پاداش نیز برای شما باشد. این زمان خوبی برای توجه به پس انداز و سرمایه گذاری و برنامه ریزی برای آینده است. اگر تصمیم های مالی عاقلانه ای امسال بگیرید بدون شک از مزایای آن در سالهای آینده نیز بهرمند خواهید شد.

سلامتی:
چیزهایی که در مسیر شما در بیشتر قسمتهای سال ۲۰۱۵ هستند همگی در حد اعتدال باید باشند و سلامتی شما نیز یکی از آنها خواهد بود. یکی از آن چیزهایی که شما هم هنوز نیاز به مراقبت از خود و سعی در جلوگیری از افراط در آن باید داشته باشید.
پیش بینی فال سال ۲۰۱۵ برای متولدین مهر ماه این است که امسال یک سال بسیار کم استرس خواهد بود و همه چیز در روال عادی خود و به سلامتی در حال حرکت مثل یک قایق در برکه ای آرام است.

خانواده:
در خانواده شما مقدار زیادی شادی در سال ۲۰۱۵ برای متولدین مهر به ارمغان می آید و شما باید بر روی این سرمایه تمرکز کنید.
اگر به فکر اضافه کردن به خانواده خود هستید سال ۲۰۱۵ برای شما بهترین زمان انجام آن خواهد بود.
احساس شما سراسر خانواده دوست خواهد بود و در این سال زمانی که دوستی های جدیدی پیش می اید شما ترجیح می دهید بر آن دوستی های قدیمی خود تمرکز کنید بجای دوستی های تازه تر.

اصلاحات وضع خود:
به احتمال زیاد همه چیز به نفع شماست اما حتی این سال هم با تمام چیزهای بسیار چشمگیری که برای شما آماده کرده ، نباید باعث جلوگیری از بهبود و پیشرفت خود شوید. برای فرصت های خود را که به نسبت گذشته بسیار بیشتر شده آماده کنید و از آنها بهره ببرید.
این بدان معناست که همیشه تصور کنید ابتدای بازی هستید و شما قصد دارید که دنیای خارج از خودتان را با اطمینان کامل و با نگاهی مثبت بسازید.

مسافرت:
سال ۲۰۱۵ برای متولدین مهر سال بسیار خوبی برای مسافرت خواهد بود و ممکن است چندین سفر خارج از کشور را داشته باشید. بهتر است اجازه دهید به خودتان که سفرهای امسال شما ترکیبی از کار وتفریح و لذت بردن باشند.

ماهانه:
سال ۲۰۱۵ برای متولدین مهر ماه یک سال صعودی برای کسانی است در زیر علامت خورشید به دنیا آمده اند.

• January یک ماه جذاب برای متولدین مهر ماه خواهد بود و همراه با حمایت خانواده. امور مالی هم خوب خواهند بود و شریک زندگی تان نیز شما را پرستش میکند.

• February این ماه نه تنها بهتر خواهد شد بلکه متولدین مهر ماه در مشاغل خلاقانه خوشبختی فراوان بدست خواهند آورد.

• اولین چالش در ماه March روی خواهد داد. که در این ماه یکسری مناقشات روی خواهد داد که برای پایان دادن به آنها باید شفاف سازی شود.

• April در رفاه هستید اما با سهم خود با یکسرس مشکلات روبرو خواهید بود. هنگامی که این مشکلات همراه با پول و امور مالی می ایند باید با احتیاط عمل کنید.
• May یک دوره عاشقانه آغاز می شود و اجتناب از هر نوع ریسکی.

• June در این ماه شما بلندپروازانه تر شده اید و نیاز به تصمیم گیری های مهم در مقابل کار دارید.

• در ماه July در این ماه مراقب باشید در مورد هر گونه تعهدات خود بخصوص زمانی که با خوش بینی رویایی شما همراه می شوند. شما باید قبل از هر تعهد و توافقی از تمامی حقایق اطلاع داشته باشید.

• در ماه August سلامت و بهداشت شما بهبود خواهد یافت. شما سراسر شاهد فرصت های عالی در منزل و محل کار هستید.

• سال ۲۰۱۵ برای متولدین مهر یک سال بسیار بزرگ است اما می تواند باعث زیادی روی در خوردن شود که تا ماه September ممکن است دچار عوارض جانبی آن شوید.

• از آن زمان شما بیشتر مراقب خواهید بود و اصول اولیه را رعایت میکنید. که این اتفاق در ماه October سال ۲۰۱۵ به احتمال زیاد روی خواهد داد. در این ماه با بی خوابی همراه خواهید بود و باید به یاد داشته باشید که همیشه مراقب خود باشید.

• در پایان ماه November در سال ۲۰۱۵ شما در معرض برخی از مسئولیت ها و فشارهای جدید قرار می گیرید. شما در بیشتر از سال در استراحت بودید و بنابراین شما باید آماده باشید تا واکنش مناسب نشان دهید و آنچه از شما ساخته است را انجام دهید.

فال آبان

81 سال ۲۰۱۵ برای شما چگونه خواهد گذشت

خلاصه:
فال سال ۲۰۱۵ برای متولدین آبان پیش بینی یک سال با ارمغانی از تغییرات قابل توجه و چشمگیر را خواهد داشت. متولدین آبان در سال ۲۰۱۵ آماده برایدریافت انواع پاداشها از گوشه و کنار باشند. اما شما باید برای بدست آوردن آنها سخت تلاش کنید و از زمان راحتی خود فاصله بگیرید و سعی کنید چیزهای جدید بدست بیاورید.

اغلب متولدین آبان ، بزرگترین منتقد خودشان هستند و در سال ۲۰۱۵ شما نیاز به آموزش برای غلبه بر این مسئله دارید. شما چندین سال است که سخت کار و تلاش کرده اید و دچار شکست های متعدد شده اید. اما همه چیز به سمت خوب شد در حال تغییر است و شما فقط باید با آغوش باز از آنها استقبال کنید. دنیای شما باید بدون شک و تردید و احساس عدم امنیت باشد.
علامت نشان شما در این سال می گوید که همه چیز در زندگی که نیازمند بدست آوردن و بهبود است فقط به کار عملی نیاز ندارد. این تغییرات به نظر دلهر آور است اما شما شادتر از این خواهید بود زیرا آنها را بدست خواهید آورد.

عاشقانه:
فال عشق سال ۲۰۱۵ متولدین آبان پیش بینی می کند که روابط عاشقانه فقط آنهایی نیستند که برای آزمایش باشند. در این سال شما بسیاری از چیزهای اضافی زندگی تان را رو دور خواهید ریخت. در سال ۲۰۱۵ تمرکز شما بیشتر بر دوستی های عمیق و معنی دار است و از دوستی های غیر از این جدا خواهید شد.
فرصت های بسیاری برای دیدار با شخصیت های جدید فراهم میشود. اما به غیر از چند نفر که فورآ با شما ارتباط متمرکز برقرار می کنند خواهید بود و به ارتباط بی ثابت دیگران توجهی نخواهید داشت.

فرصت های شغلی:
در گذشته از کار و تلاش سخت شما قدردانی نمی شد اما این در حال تغییر است. در سال ۲۰۱۵ باید گفت که فرصتهای تازه و هیجن انگیز شغلی در پیش دارید که در پی آن قدردانی مافوق خود را نیز دریافت خواهید کرد.
به طور کلی با این فرصت های تازه و هیجان انگیز شما در حال عبور از منطقه راحتی خود هستید و آن را به سطح تازه ای از سرمایه گذاری خواهید رساند. طبیعت متولدین آبان محافظه کار است و با احتیاط خود را در معرض خطرات و ریسک کردن ها قرار می دهد اما اگر شما خواستار رسیدن به پله های بالاتر هستید پس باید این تغییرات را پذیرا باشید.

متولدین آبان تصمیم گرفته است که در این موقعیت از زمان برای بهبود دانش خود و مهارتهای خود استفاده کند. پس این زمان خوبی برای رفتن به آموزشگاه برای یادگیری یک مهارت تازه و یا با گرفتن واظیف تازه در محل کار خود را بیش از پیش آماده کند.
در سال ۲۰۱۵ خود را مشتاق برای یادگیری پیدا خواهید کرد و خواهید خواست که بهترین امکان آن را بدست آورید. و این بدان معناست که بهبود ذهن و فکر شما به خوبی باعث بهبود جسم و روح شما خواهد شد.

امور مالی:
امور مالی به تنگنا کشیده شده متولدین آبان در سال ۲۰۱۵ به شکوفایی خواهد رسید. احتمالا یک بدهی بزرگ را تمام خواهید کرد یا در مراحل پایان پرداخت اقساط وام یا خرید ماشین یا هزینه های فارغ التحصیلی بچه هایتان هستید.
هر چه که هست باید تا اواخر سال ۲۰۱۵ شما شاهد سیل بزرگی از پول نقد باشید و این برای شما پریدن چندین پله به اوج خواهد بود و مثل نفس کشیدن اضافی در اتاق تنفس است.

سلامتی:
احساس فوق العاده ای در سال ۲۰۱۵ برای متولدین آبان پیش بینی می شود که خبر از سلامتی او خواهد داد. شما در این سال با موفقیت سطح استرس را کاهش داده و به زندگی عادی خود باز خواهید گشت.
شما از شر بسیاری از انرژی های منفی رهایی پیدا میکنید و پس از این زندگی به شما لبخند خواهد زد. با شکوفایی ذهنی و اعتماد به نفس و توجه به سلامت جسمانی خود به دنبال دستیابی به یک احساس بسیار بزرگ هستید.

خانواده:
روابط شخصی شما در سال ۲۰۱۵ به احتمال زیاد با تغییراتی همراه هستند. تلاش بسیاری برای خارج شدن از راحتی و گسترش روابط شخصی خود خواهید داشت.
شما در روابط موجود با محدودیت های آگاهانه آشنایی دارید و تصمیم خواهید گرفت که با حل مشکلات جلوی زیان خود را بگیرید. در هر صورت شما برای این شاد هستید.

اصلاحات وضع خود:
در این سال فرصتهای بسیاری برای شما وجود دارد فقط شما باید برای رسیدن به آنها تلاش کنید. بسیاری از اینها با تلاش و کوشش بسیار بدست خواهند آمد البته تلاشی روزانه.
خود را در معرض چالشهای جدید و هر روزه قرار دهید حتی اگر یک چیز ساده اما جدید مثل یک فنجان قهوه باشد. این کمک خواهد کرد که مرزهای توانایی های خود رو گسترش دهید. و این انواع فرصت های جدید که ممکن بود شما آنها را از دست رفته پیش بینی کنید ، بدست آیند.

مسافرت:
متولد ماه آبان در سال ۲۰۱۵ پیش بینی های من به او خواهد گفت که یک مسافرت به یک مکان آرامتر به دلیل پزشکی نقل مکان خواهید کرد. سفر برای شغل و کسب و کار نیز برروی کارتهای فال شما دیده می شود.

ماهانه:
• چیزهای نوسان دار برای شما در سال ۲۰۱۵ اتفاق خواهد افتاد و این آغاز از ماه January برای یک تشخیص شغلی است
• در ماه February شما نیاز به توجه به خانه خود خواهید داشت.

• در ماه March زندگی عاشقانه شما خود را با گرمای زیاد خواهید دید و زندگی مشترک خودتان را در هاله ای از نور بسیار زیاد در حال درخشش خواهید دید.

• زندگی عاشقانه شما با پرهای خودتان و با سعود به ارتفاعات در ماه April نیازمند تصمیم گیری های بسیار بزرگی خواهد بود. این ماه ماه بلند روازی شماست. مراقب سلامتی خود باشید. خانواده هم به کمک شما نیاز دارد.

• در June تغییرات رو به جلو در حرفه یا شغل شما دیده خواهد شد و بهداشت بهبود خواهد یافت.

• عاشقانه ها تنها چیزی نیستند که باید در مورد آنها تصمیم گیری کنید. در ماه July فرصتهای تازه ای داده خواهد شد که ممکن است با ریسک همراه باشند اما اگر تمایل به دنبال کردن آنها داشته باشید پاداش بسیار بزرگی بدست خواهید آورد.

• در ماه August افراد جدیدی وارد زندگی شما می شوند و در حالیکه بعضی از این ارتباطات زودگذر هستند. اما ممکن است چندین ارتباط طولانی در این ماه داشته باشید که برخی از آنها ارنباطات کاری و سود آوری برایتان خواهند بود.

• در ماه September زندگی عاشقانه شما کمی سرو سامان پیدا خواهد کرد. روابط به مراحل پایانی خود خواهند رسید و اگر عشق در افق آنها دیده شود احتمال زیاد اکنون آغاز آن خواهد بود و وارد مرحله تازه ای از عشق خواهید شد.در این مرحله شما در معرض آب های آرام شاعرانه قرار دارید.

• ماه October یکی دیگر از چرخه های جدید زندگی شماست. اصلاح اشتباهات خود و شروع دوباره از اول.

• در ماه November کمی مشکلات مالی را مشاهده خواهید کرد. بهداشت و سلامتی خوب خواهند بود. روابط نیاز به پرورش خواهند داشت.

• سال ۲۰۱۵ در یک پایان آرام در ماه December یه پایان خواهد رسید. در این سال شاهد انواع تغییرات کوچک و بزرگ و چالشها بودید. تغییراتی که ساخته شدند که شما ساخته شوید برای یک زندگی البته با حالتی تازه و شکل جدید اما طبیعی.

فال آذر

91 سال ۲۰۱۵ برای شما چگونه خواهد گذشت

خلاصه:
فال صورت فلکی کمان دار در سال ۲۰۱۵ به شما این فرصت را برای بهبود مهارتهای خود به عنوان زمانی برای نشان دادن نگرشهای جدید خود را نسبت به زندگی ،خواهد داد.
در چند سال گذشته شما تغییرات بزرگی را تجربه کرده اید و در حال حاضر زمان تعریفهای تازه فرا رسیده. حالا شما یک ایده بهتر از آنچه واقعا در زندگی می خواهید ،دارید و آماده اید به سمت آن حرکت کنید.

سال ۲۰۱۵ برای متولدین آذر سالی سراسر از تغییراتی است که چند سال پیش آنها را خواسته بودید.
شغل شما و روابط و حتی چشم اندازهای شما و همه چیز توسط همین تغییرات دچار تغییر شده اند.
شما آماده برای متوقف کردن تلاش ها و شروع یک لذت بردن واقعی از زندگی خود در سال ۲۰۱۵ هستید. البته که این فقط برخی از فرصتهای ارائه شده برای انجام آنچه که میخواهید است.

عاشقانه:
در سال ۲۰۱۵ متولدین ماه آذر شاهد روابطی هستند که در دو سال گذشته شروع شده بوده و این روابط ساخته و پرداخته شده اند و از این پس نیز در حال بهتر شدن در این سال خواهند بود.
در سال ۲۰۱۵ پیش بینی میکنم که صورت فلکی کمان دار برای جان سالم به در بردن از چالش های عشقی هر نوع ارتباط خود را گسترش دهید.
اگر رابطه شما جان ندارد در سال ۲۰۱۵ ممکن است احساس بی تجربه بودن داشته باشید. اما عشق واقعی در همین نزدیکی شماست و فقط باید امکانات پیدایش آن را ایجاد کنید.

فرصت های شغلی:
امسال زمان بسیار خوبی برای تمرکز بر امور شغلی است. شما ممکن است تصور کنید که چند سال گذشته با رکود مواجه بودید اما با ایجاد تغییرات در این سال شما به خودتان اجازه می دهید به میدان بازگشته و از موفقیت های خود واقعا لذت ببرید.
سال ۲۰۱۵ بهترین زمان برای انجام برای تغییرات است و پیش بینی میکنم که شما از این فرصت بدست آمده نهایت لذت را از سال خود خواهید برد.

امور مالی:
در سال ۲۰۱۵ برای متولدین آذر زمانی که صحبت از امور مالی میشود باید با احتیاط شوید. از هر گونه قرض گرفتن پول خودداری کنید و این باعث میشود شما به خودتان و زندگی تان بزرگترین لطف را کرده باشید. به دنبال یک شغل خوب است که شما به خوبی برخی از موانع مالی متوسط امسال رد پشت سر خواهید گذاشت اما شما باید برای آن آماده باشید.
این مهم است که بیش از هر عملی ، هر چند به جهت ساختن یا ایجاد تغییرات هستید باید برای افزایش سطح شادی خود تلاش کنید. و این بسیار مهم است که برای شادی و تفریح خود مقداری پول پس انداز کنید که بتوانید رویاهای خود را محقق کنید.

سلامتی:
برای متولدین آذر در سال ۲۰۱۵ از نظر سلامتی پیش بینی میکنم که سالی بسیار عالی و در سلامت کامل خواهید داشت. فقط ممکن است برای مقابله با برخی از مسائل روانی کمی درگیر شوید. البته این نه از ترس است بلکه تحریکات ذهنی شماست و توانایی این را خواهید داشت که استرس و بیمارها را در ساحل دور دست نگه دارید.

خانواده:
در سال ۲۰۱۵ روابط متولدین آذر با دیگران یا اطرافیان همچون چند سال گذشته است و تفاوتی آشکار نخواهد داشت. دوستی ها در حال تغییر هستند اما آنهایی که خوب هستند ارزش جنگیدن را دارند.
پیش بین های سال ۲۰۱۵ برای متولدین ماه آذر این است که در این سال شما برای افراد سطحی نگر هیچ جایی در زندگی تان وجود ندارد. افرادی که ارزش خود را آنگونه که هستند نشان می دهند در اولویت هستند و شما با ارزیابی آنها تصمیم به دوستی و یا حذف آنها می کنید.

خانه شما در سال ۲۰۱۵ بسیار مهم خواهد بود زیرا شما رویاهای خود را در خانه خواهید یافت و شاید شما تحت برخی بازسازی هایی برای خانه فعلی خود هستید که آن را تبدیل به خانه رویایی تان کنید.
به هر صورت این دلهره آور به نظر می رسد به خصوص اگر مقدار زیادی پول صرف این کار شود. در صورت موفقیت و پایان سختی های این کار ، شما بسیار شاد خواهید شد از بهبودی که در خانه ایجاد کرده اید.

اصلاحات وضع خود:
شما در چند سال گذشته تغییرات بسیاری در عادتهای شخصی خود قرار داده اید و دیگر از تغییرات دچار تردید از نتایج بهتر ندارید. در سال ۲۰۱۵ هدف ما این است که که تا آنجا می توانید خود را بهبود دهید و به خود می گویید برای حفظ تغییرات انجام شده در چند سال پیش باید اینکار را ادامه بدهم. شما در این سال به دنبال انجام کار سخت هستید که مطمئن شوید عادتهای بد دیگر تکرار نمی شوند.

مسافرت:
با تمام تغیرات در پیش روی شما در سال ۲۰۱۵ ف این زمان خوبی برای سفر کردن است. شما مقداری پول برای انجام این آرزوی دیرینه خود باید داشته باشید و بهتر است با کسی همراه شوید که یک سفر خاطره انگیز داشته باشید.
این به شما فرصتی برای خارج شدن از روال عادی و روزمره زندگی خواهد داد و فرصتی برای دیدن دنیای اطراف. شما با این کار شادتر و احساس غنی شده تری به دلیل تجربه های تازه از سفر خواهید داشت.

ماهانه:
• با شروع این سال شما شاهدپرداخت پاداش زحمات و کارهای سخت خود که در چند سال قبل آنها را انجام داده بودید خواهید رسید که این زمان در ماه January خواهد بود.
• در ماه February شما در یک دوره زمانی تطبیق با اطرافیان قرار می گیرید که برای شما جدید هستند. در حال حاضر زمان مناسب برای شروع برنامه ریزی برای تغییرات زندگی شغلی خود در آینده است.
• در March در زندگی شما بسیاری از مناقشات یا درگیری ها پیش خواهد آمد. شما باید بین شغل و خانواده یکی را انتخاب کنید و این ممکن است به نفع خانواده پیش نیاید. بهداشت در این ماه به توجه اضافی و ویژه ای نیاز دارد.
• در April به شما اطمینان میدم که روابط شما از چالشهای چند سال گذشته بلاخره جان سالم به در ببرد و شما احساسی پایدار به منظور غلبه بر شرایط نامطلوب بدست آورید.
• در ماه May یک دوره از شادی و سعادت در حال افزایش به شما هدیه می شود. ماه های تابستان فرصت مناسب برای یک مسافرت و حتی کمی خود بزرگ بینی است
• در ماه June دوباره برخی مسائل یا مشکلات مربوط به سلامتی پیش می اید. این زمان برای استراحت خودتان و دوری از استرس هاست.
• در ماه July شاهد بهبود در سلامتی خود هستید. با پرداخت کردن وام یا بدهی از نظر مالی آزاد خواهید شد.
• ماه August یک ماه بسیار موفق از نظر عشقی و شغلی و مالی است.

• پس از آن ماه September از راه می رسد و شما باید محتاط در مورد پول هایتان باشید.
• در October آگاهی معنوی برایتان به ارمغان خواهد آورد. امور مالی کمی دچار گرفتگی خواهند شد و روابط شخصی گریزان
• ماه November با خود چند مشکل مالی به همراه خواهد آورد. هر دفعه که شما در این دوره قرار گرفته اید ، امور مالی شما باید شکوفا شود و شما باید در پایان سال احساس خوش بینانه ای در مورد اینده مالی خود داشته باشید.
• ماه December برای شما مساوی است با تحولات شخصی آذر ماهی

• برای متولدین ماه آذر در سال ۲۰۱۵ همه چیز در حال تغییر و تحول بوده و البته که در سالهای گذشته نیز بسیاری از این موارد را تجربه کرده اید و می دانید که تجربه های بزرگ از تغییرات کوچک شما ساخته شده اند و شما هنوز هم به دنبال ناشناخته های جهان هستید.

فال دی

101 سال ۲۰۱۵ برای شما چگونه خواهد گذشت

خلاصه:
فال سال ۲۰۱۵ برای متولدین دی ماه پیش بینی می کند که یک سال از تغییرات برایتان خواهد بود. شما در این سال در تلاش برای تغییرات دنیا هستید اما به جای آن به دنبال تغییر خود باشید.
ثبات مالی وجود دارد و در نهایت در چنگ شما خواهد بود. تصمیم گری های بزرگ در مورد چیزهای مهم از قلب شما بر خواهند خواست. شما در حال کار در جهت تحقق اهداف و ایده ال های خود و تبدیل شدن به شخصی که همیشه می خواستید باشید ، هستید.

در سال ۲۰۱۵ خود را کمی واقع بین و جدی تر از حد طبیعی خواهید یافت. با واقع گرایی در این سال به نتایجی که باعث تغییر دنیا شوند نخواهید رسید و شما می توانید خود را با دنیا وفق دهید.
از آنجا که شما مصمم در به آغوش گرفتن سال ۲۰۱۵ به عنوان زمانی برای ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی خود فکر میکنید و به دنبال آینده و لحظه ای چشم برنداشتن از اهداف بزرگ هستید و سخت به دنبال تغییرات بزرگ در زندگی خود و برای رسیدن به آنها هستید همه چیز خوب خواهد بود.

عاشقانه:
شما آماده برای یک تغییر جدی هستید و زندگی عاشقانه خود را در منطقه ای از زندگی خواهید یافت که در حال رسیدن و یا ساختن به آن هستید. اگر مجرد هستید این زمان به دنبال یک رابطه جدید هستید. شما چیزهای زیادی برای نشان دادن به دنیا دارید و کسی در خارج از آن قرار گرفته که فقط در حال انتظار برای ملاقات با شماست.

فال سال ۲۰۱۵ متولدین دی ماه پیش بینی میکند که عشق شما اگر در یک رابطه باشد شما آن را پیدا خواهید کرد و این سال یک سال بزرگ برای شما خواهد بود.
این سال یک سال خوبی برای تاکید مجدد بر تعهد موجودیت خودتان نیز هست. به شریک زندگی خود اجازه دهید که بداند شما چقدر برای او ارزش قائل هستید. با این حال اگر رابطه شما پیش نمی رود این مزان مناسب برای جلوگیری از بی راهه رفتن هاست.

فرصت های شغلی:
زندگی شغلی شما در این سال دستخوش تغییرات بزرگی خواهد شد. زندگی شغلی شما در سالهای گذشته در جریان بوده اما این سال شما به دنبال چیزی استوارتر هستید حتی اگر این به معنی تغییر شغل باشد.
فال سال ۲۰۱۵ برای متولدین دی پیش بینی کرده است که شما باید آماده برای پذیرش مسئولیتهای جدید باشید و نگاه تان از یک سو به مدیریت آنها باشد تا در پایان سال ۲۰۱۵ شما احساس بسیار امن تر در مسیر شغلی طی شده به همراه برنامه ریزی های بلند مدت احساس کنید.

برای پیشبرد اهداف شغلی خود شما تصمیم گرفته اید و این زمان خوبی برای افزایش دانش و مهارتهای خود است. شما همیشه طالب دانش بوده اید و در حال حاضر نیز به این سخت پای بند هستید.
ثبت نام کردن در دوره های آموزشی و یا رفتن به کلاسهای شبانه و یا حتی شروع به خواندن در مورد یک موضوع خاص که به آن علاقه مند هستید باعث پیشرفت شما خواهد شد.

امور مالی:
وضعیت شغلی خود را در سال ۲۰۱۵ با ثبات تر خواهید دید. بنابراین انجام امور مالی خود را سرو سامان دهید چون در سالهای گذشته پولهای خود را به صورت پراکنده دریافت میکردید و برنامه ریزی بلندمدت برای آنها نداشتید.
در سال ۲۰۱۵ با توجه به فال شما پیش بینی می شود که شما به راحتی قادر به پس انداز مقداری پول برای اینده باشید. این زمان ایده ال برای پرداخت بدهی خود و شروع به پس انداز منظم است.

سلامتی:
در سال ۲۰۱۵ شما در حال ایجاد تغییرات بسیاری دز شیوه زندگی کردن خود هستید. شما تصمیم گرفته اید که در مورد سلامتی و انچه می خورید جدی باشید و همچنین شروع به برنامه ریزی برای یک رژیم تناسب اندام کرده اید. با اینکه این کارها به نظر سخت خواهند آمد اما شما ارزش آنها را پرداخت خواهید کرد و در پایان سال از عملکرد خود در این مدت بسیار راضی خواهید بود.

خانواده:
با توجه به پیش بینی های سال ۲۰۱۵ در فال متولدین دی ، این سال شما قادر خواهید بود افرادی که در حال تلاش برای سوء استفاده از شما را کنار بگذارید. و بهتر است برای حفظ روابط دوستانه با همه کوشا باشید اما اجازه سوء استفاده را به کسی ندهید.

اصلاحات وضع خود:
این سال برای خدمت به جامعه است و اجازه ندهید که به فرصتهای بزرگی که باعث یادگیری مهارتهای جدید برای شما خواهند شد پشت پا بزنید. این زمان بسیار خوبی برای شروع یک دوره جدید است که می تواند باعث پیشرفت زندگی شغلی ما شود.

مسافرت:
اگر سال ۲۰۱۵ برای شما یک سال از تغییر است ، پس چرا تغییر از مناظر را اضافه نکنید؟. حرفه شما باید ارائه برخی فرصت ها برای سفر را به شما بدهد و از آنها نیز استفاده کنید. شما ممکن است بخواهید برای لذت بردن از سفر چندین بار در سال قصد مسافرت کنید. پس امسال زمان خوبی برای دیدن دنیا و آوختن از فرهنگهای دیگر است.

ماهانه:
• January یک ماه پر از چالش های شخصی برای شما است چون جاه طلب و خودخواه برای رسیدن به اهداف خود هستید.

• شما میخواهید با دقت و توجه سال را آغاز کنید بخصوص در ماه February . ایده هایی که به نظر می رسند بزرگ هستند برروی کاغذ یادداشت کنید و با این کار از تنش های ناخواسته جلوگیری کنید چون زمان کافی برای تمرکز و فکر کردن قبل از عمل خواهید داشت.

• در ماه March شما با تنش هایی در خانه روبرو هستید چرا که شما باید در انتخاب کلمات خود دقت بیشتری داشته باشید و احساسات خود را مدیریت کنید.
• در ماه April شما بسیار حساس هستید و این احساس بسیار عمیق شما را در بر گرفته و حتی مسائل با درجه حساسیت بسیار کم هم برای شما حساسیت برانگیز خواهند بود.
• همه چیز تا ماه May سپری شده و گذشته و از این به بعد برای شما و شریک زندگی خود روابط قلب به قلب در مورد مسائل جدی خواهد بود.
• در ماه June نسبت به قبل احساس تعهد بیشتری به رابطه خود دارید و این شروع یک دوره فعال اجتماعی برای شما است.
• در ماه July زمان مناسب برای شروع با تمرکز بر زندگی شغلی خودتان است حتی اگر شما با افراد بسیاری شریک باشید.
• تابستان زمان مناسبی برای گرفتن وام برای خرید خانه است. ماه August به خصوص زمان مناسب برای تسویه حساب کردن بدهی های خود و حل و فصل تعهدات مالی موجود است.
• در ماه September شاهد تغییر در زندگی شغلی خود هستید و حمایت خانواده نیز شاهد هستید.
در ماه October پیشرفت در شغل و بهبود امور مالی برای شما به ارمغان می آید.
• یک سقوط البته بدون عارضه تا ماه November در پیش دارید. به احتمال زیاد برخورد با برخی از مسائل شغلی در خصوص مدیریت و شخصیت های متضاد باشد.
• در ماه December زمانی است که شما باید بپذیرید که نخواهید توانست دنیای اطراف خود را تغییر دهید ، فقط خود و اعمال خود را می توانید تغییر دهید.

فال بهمن

111 سال ۲۰۱۵ برای شما چگونه خواهد گذشت

خلاصه:
فال سال ۲۰۱۵ برای متولدین بهمن پیش بینی میکند که تمرکز شما در بیان خلاقانه و رشد عاطفی متمرکز شده است. امسال به دنبال رویاهای خود و رها کردن خود در آنها هستید. امسال نیاز دارید که در زندگی شغلی خود انعطاف پذیری معقول داشته باشید تا به شکوفایی واقعی برسید.

سال ۲۰۱۵ برای متولد بهمن ماه یک سال با رویاهای بسیار بزرگ است. سیارات به شما انرژی مثبت اهدا میکنند و این باعث نگرش مثبت شما در این سال خواهد بود و شما مشتاق تر و با انگیزه تر و همچنین خوش بین تر از همیشه خواهید بود. این نگرش بهبود یافته نسبت به زندگی اطرافیان را به سمت شما کشیده و آنها نیز الهم بخش شما برای دستیابی به چیزهایی که تصور میکنید خواهند شد.
در سال ۲۰۱۵ شما برخی چالشهای عاطفی خواهید داشت که برای رهایی از آنها باید بدانید که چگونه با آنها برخورد کنید. آنها تاثیر بسیار زیادی بر روابط شخصی شما خواهند گذاشت. در سال ۲۰۱۵ شما در یک موقعیت مثبت قرار گرفته اید و این موقعیت به تغییرات بزرگ نیاز دارد.

عاشقانه:
در سال ۲۰۱۵ تنش های مشخص در روابط عاشقانه متولدین بهمن وجود دارد. جریانات عاشقانه ای که دارید در این سال به خوبی پیش نخواهند رفت.
فال سال ۲۰۱۵ متولد بهمن ماه پیش بینی میکند که اگر شما قصد نجات رابطه خود را دارید باید برای زنده ماندن آن از هیچ کمکی به خودتان دریغ نکنید و پیش بروید به سوی قوی تر کردن پیوند عاشقانه خود.

اگر مجرد هستید باید خود را برای رسیدگی یا چگونگی مسئولیت پذیری و چالشهای عاشقانه آماده کنید. البته پیدا کردن راه حل این مسئله بنظر شما در این زمان برای داشتن یک ارتباط معنی دار سخت خواهد بود.

فرصت های شغلی:
فال سال ۲۰۱۵ برای شما پیش بینی می کند که به دنبال رویاهای خود ممکن است به شاخه های مختلف تغییر جهت دهید. شروع ۵ الی ۹ مسیر ، چشم انداز شما برای چیزهایی مثل انعطاف پذیری و فرصت های خلاقانه است. یک تغییر بزرگ برای شما ریسک بسیار زیادی در زندگی شغلی شما خواهد داشت اما با پشتکار و نگرش مثبت شما باید همه چیز به خوبی تمام شود.

امور مالی:
پیش بینی های مالی سال ۲۰۱۵ برای متولدین بهمن این را می گوید که به دنبال تغییر شغل هستید اما شما باید از احاظ مالی بسیار محتاط باشید. البته در سال ۲۰۱۵ از نظر مالی دچار عذاب و سختی نخواهید شد زیرا تلاشهای خلاقانه شما هزینه های همه چیز را پرداخت خواهند کرد. امسال پول به عنوان یک فال روزانه، فال تولد فال امروز،فال روزانه حافظ – تنش در روابط شخصی شما خواهد بود. بنابراین با احتیاط خیلی بیشتری تصمیم گیری کنید به ویژه زمانی که هزینه های بزرگ به استقبال پس انداز شما می آیند.

سلامتی:
فال سلامت متولدین بهمن ماه سال ۲۰۱۵ به شما هشدار میدهد که نیاز به تمرکز برای باز کردن پنجره های عاطفی خود دارید. شما بطور طبیعی محافظه کار هستید و این مسئله باعث میشود که سفت و سخت گارد بگیرید و عقب نشینی کنید. راه حل این است که تمرکز بر ارتباط با اطرافیان داشته باشید و اجازه بدهید که فشارها یا سنگینی بار خود را با کمک آنها تحمل کنید.

شما ممکن است تصمیم به درخواست کمک از یک فرد باتجربه تر از خود داشته باشید به جای آنکه خودتان مسائل را حل و فصل کنید و این یک گام بزرگ برای شماست. با این وجود اگر موفقیتی بدست آید احساس خواهید کرد وزنی معادل وزن جهان از روی دوش شما برداشته شده است و بسیار زیاد خوشحال خواهید شد از اینکه یک انسان جدیدی شده اید.

خانواده:
در کش و قوس زیاد با اطرفیان هستید. شما اجازه نمی دهید که دیگران به شما نزدیک شوند و این باعث به مبارزه طلبی یک چالش بسیار برای سال ۲۰۱۵ خواهد شد. نه تنهای این موضع در روابط دوستانه شما تاثیر گذار خواهد بود بلکه روابط عاشقانه شما را نیز هم درگیر خواهد کرد و حتی نزدیکان شما نیز احساس خواهند کرد که شما بی عاطفه و مردم گریز هستید.

اعضای خانواده شما را به سرد و بی عاطفه بودم متهم کرده چون راهی برای ارتباط با شما پیدا نخواهند کرد. راه حل بزرگترین چالش سال ۲۰۱۵ برای متولدین بهمن ماه این است که احساس خود را بیان کنید و اجازه دهید که دیگارن هم با شما اینگونه باشند و در غیر اینصورت هیچ توقعی از دیگران نداشته باشید که شما را بیگانه تصور کنند حتی نزدیکان شما.

اصلاحات وضع خود:
بیان کردن خلاقانه بسیار مهم خواهد و در این سال نیز همینطور خواهد بود. امسال زمانی برای تفریح و سرگرمی به خودتان اختصاص دهید و برای پیدا کردن تفریح یا سرگرمی تازه هم تلاش کنید. شما وقتی شاد خواهید بود که از تمامی مزایای خلاقانه خودتان استفاده کنید البته این استفاده در تمام جنبه های زندگی شما باید باشد.

مسافرت:
فال سال ۲۰۱۵ برای متولدین بهمن ماه پیش بینی می کند که شما امسال سفرهای بسیاری خواهید داشت. این سفرها ممکن است برای کسب و کار و یا سازمانهای خیره باشد که این بخشی از وجود شماست.

ماهانه:
سال ۲۰۱۵ با شروعی خاموش آغاز می شود
• در January سلامت و با نشاط هستید اما در دیگر جنبه های زندگی خود مانند شغل و عشق دچار چالش هستید.
• در ماه February روابط شما را محک خواهند زد و شما در تحت فشار بسیار زیادی به بیان احساسات خود به نزدیکان و عزیزانتان هستید.
• در ماه March شما سخت نیازمند استفاده از خلاقیتهای خود هستید و این اثر بسیار مثبتی بر زندگی شغلی شما داشته و همچنین به آرامش شما کمک خواهد کرد.
• April ماه تهاجمی خواهد بود و فشارها به اوج خود رسیده و برانگیختگی فیزیکی شما به اوج خواهد رسید و به شما فشار بسیاری در مسیر دستیابی به اهدافتان خواهند آورد.
• May در این ماه صبر داشتن و روابط اجتماعی خوب است که به کمک شما آمده تا در مسیر حرکت زندگی به سمت جلو گام بردارید.
• June این یک ماه برای تغییرات بزرگ در محل کار است. این زمان برای شروع یک مسیر یا یک چیز برای ارائه انعطاف پذیری بیشتر و چالش های خلاقانه خواهد بود. این تغییرات تاثیر بسیار بزرگی در نگرش شما خواهند داشت.
• July این یک ماه بسیار عالی برای متولدین بهمن در سال ۲۰۱۵ است که هم اکنون مسلط به همه چیز شده است. همه چیز شروع به بهبود در بخش روابط خواهد کرد. شما یک فال روزانه، فال تولد فال امروز،فال روزانه حافظ – خارجی کمک برای بهبود توانایی برقراری ارتباطی خود پیدا خواهید کرد.
• August می تواند یک ماه خوب دیگر برای متولدین ماه بهمن در سال ۲۰۱۵ باشد زیرا شما صبر و حوصله و فروتنی خود را به نمایش خواهید گذاشت.
• September صحبت از تمرکز بر شغل شما با شما خواهد داشت.
• در پاییز سال ۲۰۱۵ تمرکز خود را برای بهبود توانایی خود برای برقراری ارتباط خواهید یافت. روحیه بالای شما در پایان ماه October به عنوان بزرگترین پیشرفت و موفقیت در چالشهای شخصی شماست. و امور مالی خود را به دست خواهید گرفت.
• November شاهد رد کردن مشکلات و رهایی از آنها خواهید بود و بهداشت شما در این ماه مطلوب است.
• December زمان تعادل و بازتاب است. شما تغییرات زیادی در این سال تجربه و ایجاد کردید و در این ماه نیز به دنبال کشف و تغییر جیزهایی هستید که باعث خطا میشوند. شما راه بسیار طولانی را در سال ۲۰۱۵ طی کردید و با تمام سختی ها و مشکلات اما تلاش ها و توانایی های شما در پایان سال برای دستاورد شما پیشرفت و رضایت قلبی شما و آمادگی بیشتر شما برای شروع سالی جدید خواهد بود.

فال اسفند

121 سال ۲۰۱۵ برای شما چگونه خواهد گذشت

خلاصه:
متولدین ماه اسفند در سال ۲۰۱۵ با فشار شدیدی روبرو خواهند شد. پیش بینی میکنم که سال ۲۰۱۵ مقدار زیادی استرس از طرف محیط کاری و خانوادگی به شما وارد شود. به همین دلیل افکار خود را عاشقانه و آرامتر نگه دارید و از منابع لذت بخش استفاده کنید.
شما ممکن است احساس ضعف در این سال داشته باشید ، اما اگر در حفظ تمرکز خود بر آنچه با اهمیت تر است ، از صدمه بیشتر به خود جلوگیری خواهید کرد و با اعتماد به نفس بسیار زیادی درباره همه چیز پیرامون خود خواهید بود.

شما در این چند سال گذشته بطور دائم در زیر همین فشار بوده اید و با آن ناآشنا نیستید و سخت با آن مبارزه کردید البته مبارزه در زندگی خانوادگی و شغلی خود و امسال نیز به همان شکل است و تعادل بین این مبارزات بسیار سخت خواهد بود و نیازمند تلاش بسیار شماست.
در این سال احساسات شما به میلیونها جهت کشیده میشود اما خبر خوب این است که این دوره در انتهای خود است و به زودی شما شاهد یک آرامش واقعی خواهید بود و این شروع در حوالی پایان سال ۲۰۱۵ خواهد بود پس با صبر و شکیبایی ویژه خودتان امسال نیز به مبارزه موفقت آمیز خودتا ادامه دهید که تا پیروزی راهی کوتاه هست.

عاشقانه:
با توجه به فال امسال شما در زندگی متولد اسفند ، شما قدرتی را در روابط عاشقانه بدست خواهید آورد و با بهره گیری از این قدرت همراه با اعتماد به نفس بی مثال شما کسی را که دوست دارید پیدا خواهید کرد و اگر در رابطه ای هستید آن را در حال رشد و نزدیک تر خواهید یافت.
سال ۲۰۱۵ پیش بینی های اسفند ماه خبرهای شگفت انگیزی از عشق برای خوشحالی بسیار زیاد شما خواهد داشت که همه آنها ارمغان زندگی شما می شوند. اگر مجرد هستید با اشتیاق فراوان شریک زندگی خود را پیدا خواهید کرد ، بنابراین باید از این فرصت استثنایی نهایت بهره را ببرید و سعی کنید در جمع حضور مستمر داشته باشید و ملاقات با افراد جدید را فراموش نکنید چون شریک زندگی شما در بین همان هاست و شما فقط باید آن را پیدا کنید.

فرصت های شغلی:
شما احساس فشار بسیار زیادی در زندگی حرفه ای در سال ۲۰۱۵ خواهید داشت. طالع بنیی شغلی شما در سال ۲۰۱۵ پیش بینی می کند که شغل شما در یک جهت جدید قرار خواهد گرفت که ین جهت بطور کامل برای شما راحت و آسوده نیست و به همین دلیل ممکن است نبردی سخت بین قدرت شما و همکارانتان وجود داشته باشد. این دوره برای شما نیازمند آن است که به طور جدی از نظر شغلی این تغییر را در نظر گرفته و برای آن آمادگی داشته باشید و حتی شاید نیاز به شغل جدید البته در شاخه ای متفاوت برای یک کسب و کار تازه داشته باشید.

امور مالی:
در سال ۲۰۱۵ برای متولدین اسفند با توجه به تنش های شغلی یا حرفه ای ، همه چیز باید به خوبی پیش برود و از نظر مالی تامین شوید. با توجه به طبیعت صرفه جوی خود و نارضایتی هایی که در شغل فعلی خود دیده اید خود را مثل یک تخم مرغ در جعبه آن خواهید دید. (شاید منظور نویسنده این بوده که امور مالی شما مثل یک جعبه پر از تخم مرغ ولی خارج از دسترس هست)

سلامتی:
با تمام فشارها در اطراف شما ، شما واقعا نیاز به مراقبت و کاهش سطح استرس خود دارید و باید مطمئن شوید که مراقبتهای جسمانی و حتی روحی خود را به بهترین حالت ممکن انجام خواهید داد. این طبیعی است که به دنبال مراقبت از دیگران هم هستید اما به یاد داشته باشید که در سال جاری به مراقبت از سلامتی خود بیشتر اهمیت بدهید.
برخی از نگرانی های عمده سلامتی در این سال وجود خواهد داشت که این در فال سال ۲۰۱۵ متولدین اسفند پیش بینی شده است. اما این برای یکی از دوستان نزدیک و یا اعضای خانواده است که به شما فشار زیادی وارد خواهد کرد.

خانواده:
در حالیکه سال ۲۰۱۵ در زندگی عاشقانه شما یک فال روزانه، فال تولد فال امروز،فال روزانه حافظ – نیرومند به وجود خواهد آمد که روابط شما را به سرانجام می رساند ، سایر قسمتهای زندگی آرامش کافی را نخواهید داشت. در سال ۲۰۱۵ فال شما پیش بینی میکند که شما و اعضای خانواده دچار تضاد شوید و این کنش ها شما را به جهات مختلف می کشاند.
دوستی ها در سال ۲۰۱۵ به سختی مواجه خواهند شد و شما در پیدا کردن دوستان خوب و جدید و ارتباط برقرار کردن با آنها دچار سختی هایی خواهید بود. امسال هیچ نشانه ای از صبر و شکیبایی در روابط هیجانی ندارید و این باعث میشود که با چند نفر قطع رابطه کنید و این برای شما بسیار دردناک خواهد بود هر چند که این مسئله در دراز مدت برای شما شادی به ارمغان می آورد.

اصلاحات وضع خود:
فال روزانه، فال تولد فال امروز،فال روزانه حافظ – دوم کمک به شما در سال ۲۰۱۵ طبق طالع بینی و پیش بینی های من ، خلاقیت شما است. موسیقی ، هنر ، نوشتن و هر چیز هنری که زمان بر باشد برای شما احساس آرامش و پرورش خلاقیتهای مورد علاقه خودتان را به همراه می آورد.

مسافرت:
در سال ۲۰۱۵ شما نیاز به کمی توقف و استراحت خواهید داشت زیرا شما خیلی در جریانات و فشارهایی از تمامی جهات هستید و حتی گاهی فشار از سمتی بسیار دور. به هر حال سال ۲۰۱۵ سال بسیار خوبی برای سفر کردن است حتی به این معنی که آن سفرها بسیار کوتاه باشند چون شما احتیاج به زمان برای استراحت و دور شدن از فشارهای زندگی روزانه خود دارید.

ماهانه:
سال ۲۰۱۵ با یک شروع شدید آغاز خواهد شد.
• January: با جنگی از قدرت و تنش در زندگی شغلی شما شروع میشود و شما میخواهید با کمال شگفتی همه چیز را رها کنید
• February: این ماه نیز بسیار آرام تر از ماه گذشته نخواهد شد و یک بحران سلامتی برای یک دوست اتفاق خواهد افتاد
• و این اتفاق تا March ادامه خواهد داشت مخصوصا اگر این ماه تولد شما باشد. این زمان خوبی برای سفر و بازیابی تمرکز برای همه چیز است.
• اگر شما یک متولد اسفند و مجرد هستید ماه April زمان بسیار خوبی برای ایجاد یک ارتباط جدید عاشقانه است.
• در ماه May شما باید خود را برای ماههای آینده آماده کنید. لطفا سطح استرس تان را بیش از این نکنید.
• بهداشت در ماه June یک اولویت است. پس خودتان را زیر فشارهای کاری بیش از حد وتنش های ناخواسته نجات بدهید.
• ماه July نسبتآ آرام است هر چند تمرکز شما برروی مسائل خارجی از جمله مسائل شغلی و مسائل مربوط به خانواده است. این چیزها به طور طبیعی شما را بسیار سرگرم خواهد کرد اما به یاد داشته باشید که برای خودتان نیز وقتی در نظر بگیرید.
• August ماه نقطعه عطف شما برای و تصمیم گیری های صحیح شما است.
• September در این ماه فقط به خودتان توجه کنید و زندگی شغلی خود را نادیده بگیرید.
• در ماه October مقدار بسیار زیادی از قدرت و لذت از شریک زندگی خود دریافت خواهید کرد.
• ماه November یک ماه موفق و مرفه خواهد بود

• نکته مثبت امسال این است که در ماه December به یکباره فشارها و تنش ها به پایان خواهند رسید و شما شاداب و قوی تر از همیشه به استقبال سال جدید خواهید رفت البته با کوله باری از اندوخته های بسیار زیاد که همگی باعث رشد و امتحان تمامی جنیه های زندگی شما شده اند و توانایی شما را به چالش کشیده بوده اند.

منبع: آکانیوز

همچنین ببینید

طــــالع بينى ﻣﺘـــــﻮﻟﺪﯾﻦ ﻫـــــﺮ ﻣـــــﺎﻩ

✳️ ﻓــﺮﻭﺭﺩﯾﻦ (farvardin) رک و راست، تند و آتشین مزاج و پر حرارت، پرتوقع و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.