جمعه , ۷ بهمن ۱۴۰۱

۷ روش ساده برای پنهان کردن غبغب

اگر دارای غبغب هستید و از داشتن غبغب ناراضی هستید در این تاپیک برای شما ۷ ترفند جالب را آماده کرده ایم که به آسانی غبغب خود را پنهان کنید و مرکز توجه افراد را به جای دیگر از صورتتان متمرکز کنید.

توجه مستقیم به گونه‌ها و چشم‌ها

داشتن غبغب هیچ معنای خاصی ندارد ولی جلب توجه به گونه‌ها و چشم‌ها یکی از بهترین ترفندهای آرایشی موثر برای غبغب است. چشم‌ها و گونه‌هایتان را آرایش کنید، رنگ‌های متنوعی را بیازمایید و خواهید دید که به سرعت غبغبتان کاملا محو خواهد شد. جسورانه از رنگ‌ها و کمی‌زرق و برق استفاده کنید.

روی خط فکتان تاکید کنید

وقتی غبغب دارید تاکید روی خط فک صادقانه این تصویر را ایجاد می‌کند که شما چانه‌ای باریک و بلند دارید. تنها کمی‌برونزه کننده و پودر می‌تواند معجزه کند!

روی لب‌هایتان تمرکز کنید

استفاده از یک رنگ جیغ یا برق لب درخشان برای لب‌ها راه بسیار خوبی برای جذب نگاه‌ها به لب‌هایتان و برجسته کردن آن‌هاست. یکبار مقدار زیادی رنگ و کمی‌برق را روی لب‌هایتان امتحان کنید و ببینید چه نتیجه‌ای می‌گیرید. این کار واقعا توجه را به لب‌ها جذب خواهد کرد.

خط گردنتان را نمایش دهید

نمایاندن خط گردن یکی از بهترین راه‌های خلاص شدن از دست غبغب است. روی ترقوه، گلو و حتی سینه‌تان تمرکز کنید. نمایاندن خط گردن راه بسیار خوبی برای برداشتن نگاه‌ها از غبغبتان است. پس کمی‌خط گردنتان را براق و درخشان کنید، همچنین پیراهن یقه باز راه خوبی برای نمایش گردن و گلویتان است.

سایه روشن

ایجاد سایه روشن با رژ گونه و برنزه کننده می‌تواند واقعا غبغبتان را ناپدید کند. سعی کنید با سایه روشن رنگی کمی‌تیره‌تر از پوست خودتان بیابید و رو به بالا آرایش کنید، تا نگاه‌ها به بالای صورتتان معطوف شوند. فقط یادتان باشد رنگ‌ها را به خوبی ترکیب کنید.

کمی‌از برنزه کننده استفاده کنید

استفاده از کمی‌رنگ برنزه، مسلما مات، در اطراف خط گردنتان می‌تواند آن را خیلی به چشم بیاورد. استفاده‌ی درست از آن طوری که ظاهری خوشایند ایجاد کند می‌تواند غبغبتان را کاملا ناپدید کند. برنزه‌ی مات بهترین راه است که بدون برق و درخشش توجهی را به چانه‌تان جذب نمی‌کند.

خط گردنتان را خالی از مو نگه دارید

در آخر اگر می‌خواهید مطمئن شوید که غبغبتان در مرکز توجه قرار ندارد مطمئن شوید که گردنتان را از مو خالی نگه داشته‌اید. موهایتان را دم اسبی، گوجه‌ای یا پیچ فرانسوی ببندید. این راه خوبی برای شیک کردن تیپتان و همچنین ناپدید کردن غبغب است.

پنهان کردن غبغب کار واقعا سختی‌ست ولی این ترفندهای آرایشی کار را برای ایجاد یک ظاهری زیبا آسان کرده‌اند. تنها کمی‌سایه روشن، کمی‌رنگ برنزه و نمایاندن خط گردنتان می‌تواند فرق زیادی ایجاد کند.

منبع: سرخاب سفیداب

همچنین ببینید

خانم ها بخوانند و بدانند …

⭕️ حوادث ناگوار را از همسرتان پنهان نکنید، چرا که ممکن است او از راه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.