سه شنبه , ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

قطع انگشت پایان یک شوخی

جام جم : پرونده مردی که هنگام شوخی با یکی از همکارانش ، با او درگیرشده و با چاقو انگشت وی را قطع کرده بود ، با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.
اوایل تیر ماه امسال یکی از اهالی غرب تهران با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و ماموران را در جریان درگیری ۲ جوان در یک مغازه پیتزافروشی قرار داد. به دنبال این تماس ، ماموران به محل حادثه اعزام شدند و پی بردند یکی از آنها مجروح و به بیمارستان منتقل شده است.
اعتراف به شوخی
با دستگیری عامل درگیری ، وی برای تحقیقات به شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه ۵ تهران انتقال یافت و مورد بازجویی قرار گرفت و به بازپرس یونسی گفت : نیم ساعت پیش در حال صحبت و شوخی با هم بودیم که همکارم پرسید، چرا اعتیادت را ترک نمی کنی و من از شنیدن حرفهایش عصبانی شدم و از او خواستم برایم دلسوزی نکند و دخالتی در زندگی من نداشته باشد که همین موضوع باعث مشاجره میان ما شد و به یکباره بدون آنکه خود متوجه باشم تحت تاثیر این شوخی قرارگرفته و با چاقو به سوی دوستم حمله کردم و باعث قطع شدن انگشت یکی از دستانش شدم.
به دنبال اظهارات متهم ، برای او قرار قانونی صادر شد.بنابر این گزارش ، پرونده دوست خطاکار روز گذشته با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و وی بزودی در یکی از شعبه های دادگاه کیفری استان تهران محاکمه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.