جمعه , ۱۱ آذر ۱۴۰۱

سگ ولگرد یک نوزاد را در بیمارستان ربود

جام جم آنلاين: يك سگ ولگرد يك نوزاد دختر كه فقط 3 ساعت از به دنيا آمدنش مي گذشت را در يك بيمارستان در شرق هند ربود!
به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس ، سوكاديو موهانتي ، سرپزشك بيمارستان آنانداپور كه اين حادثه در آن رخ داده است گفت : نوزاد دختر پس از زايمان روي زانوهاي مادرش خوابيده بود كه يك سگ ولگرد وارد بيمارستان شد و نوزاد تازه متولد شده را به دندان گرفت و با خود برد!
او افزود ، بابي داس مادر نوزاد پس از دريافت اجازه خروج در سالن بيمارستان در انتظار شوهرش روي زمين نشسته بود و نوزادش را روي زانوان خوابانده بود كه سگ كودك را به دندان گرفت. مادرشروع به فرياد زدن كرد و يكي از پرستارها با جارو به تعقيب سگ پرداخت و چند ضربه به سگ زد. سگ ولگرد با دريافت ضربات جارو نوزاد را رها كرد و از بيمارستان گريخت.
دكتر موهانتي گفت : نوزاد كه چند بار سگ اورا گاز گرفته و به شدت مجروح شده بود به بيمارستان ديگري منتقل شد و در آنجا با تلاش پزشكان از مرگ نجات يافت. اين حادثه در بيمارستان شهر آنانداپوردر فاصله 150 كيلومتري شمال شهر بهوبانيسوار ، مركز ايالت اوريسا در شرق هند رخ داده است.
مقامات بهداشتي ايالت اوريسا هرگونه سهل انگاري از سوي مسوولان بيمارستان آنانداپور را در ربودن اين نوزاد توسط سگ ولگرد رد كرده و حتي پراناباناند ستهي ، مسوول بهداشت ايالت اوريسا به روزنامه هندوستان تايمز گفت: من در اين حادثه اعضاي خانواده نوزاد را مقصر مي دانم كه علي رغم حضورشان هنگام ورود سگ ولگرد به داخل بيمارستان و ربودن نوزاد هيچ كاري نكردند!
اينهم از ماجراي يك بيمارستان بي در و پيكر هند كه اعضاي خانواده بيماران بايد در گوشه و كنار و در جلوي در بيمارستان نگهباني كنند تا سگ ولگرد يا شغال يا هر جانور ديگري وارد بيمارستان نشود و احيانا نوزادي را نربايد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.