سه شنبه , ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

زن میانسال بی رحمانه شوهرش را کتک می زد

جام جم : پس از گذشت 77 روز از مرگ مرموز مرد سالخورده اي در منزلش در خيابان رستاخيز کرج ، روز گذشته همسر وي به عنوان مظنون اين جنايت دستگير شد.
روز 16 ارديبهشت امسال يکي از مسوولان اورژانس کرج با مرکز فوريت هاي پليسي 110 تماس گرفت و عنوان کرد ، زن ميانسالي به دليل بد حال بودن شوهر سالخورده اش ، از اورژانس کمک خواسته و تيم اورژانس پس از اعزام به محل فوق ، متوجه شده مرد صاحبخانه دقايقي قبل در منزل فوت کرده است بنابراين ، کارآگاهان جنايي به همراه بازپرس حسيني رازليقي ، کشيک ويژه قتل دادسراي کرج به محل حادثه اعزام شدند و جسد مرد سالخورده براي بررسي علت مرگ به پزشکي قانوني و همسر وي هم براي ادامه تحقيقات به پليس آگاهي منتقل شد. مينا ، زن 36 ساله در اظهاراتش گفت : شوهرم بر سر اختلاف هايي که با زن سابقش داشت ، او را طلاق داده بود تا اين که چند سال بعد من به عنوان پرستار به منزلش راه يافتم و پس از مدتي باهم ازدواج کرديم و 16 سال باهم زندگي کرديم.
از چند سال پيش شوهرم دچار بيماري آلزايمر شده و حافظه اش را از دست داده بود و از اين مساله بشدت رنج مي بردم. روز حادثه مشغول غذا دادن به شوهرم بودم که به يکباره حالش بد شد و از روي تخت به زمين افتاد و دچار حادثه شد ، با اورژانس تماس گرفتم اما دير شده بود و در مرگ وي مقصر نيستم.
تحقيقات محلي ، پليس را در يک قدمي قاتل قرار داد
به دنبال اظهارات وي ، ماموران به تحقيق از اهالي محل پرداختند که معلوم شد زن ميانسال و شوهرش از چند سال پيش دچار اختلاف هايي بودند و هر روز باهم مشاجره داشتند ، به طوري که مرد صاحبخانه (علي) دچار بيماري شد و مدام از سوي همسرش کتک مي خورد و صداي ناله هايش به گوش همسايه ها نيز مي رسيد.
نظريه پزشکي قانوني راز مي گشايد
با به دست آمدن اين سرنخ ، ماموران که احتمال مي دادند علي از سوي همسرش به قتل رسيده باشد ، تحقيقات خود را بر روي وي متمرکز کردند تا اين که چند روز پيش ، با مشخص شدن نظريه پزشکي قانوني مبني بر اين که مرد صاحبخانه (علي) بر اثر وارد آمدن ضربه جسم سخت به سرش به قتل رسيده است ، همسر مقتول به عنوان مظنون در قتل بازداشت و روز گذشته براي ادامه تحقيقات به شعبه يکم بازپرسي دادسراي امور جنايي کرج منتقل و بازجويي شد. وي در بازجويي منکر هرگونه دخالت در مرگ شوهرش شد و اظهارات قبلي خود را تکرار کرد. بنابراين گزارش ، مينا همسر مقتول از سوي بازپرس حسيني رازليقي ، رئيس شعبه يکم بازپرسي دادسراي امور جنايي کرج با قرار قانوني بازداشت شد تا کارآگاهان جنايي در ادامه تحقيقات خود ، راز قتل مرد سالخورده را فاش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.