سه شنبه , ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

زایمان در راه مدرسه!

دختر نوجوان پس از وضع حمل، با پای پیاده خود را به بیمارستان رساند.
به گزارش البرز به نقل ازایرانتو پارا دختر 17 ساله اهل « لانگ بیچ» کالیفرنیا، که مدت نه ماه، بارداری خود را از خانواده اش پنهان ساخته بود، صبح روز جمعه قبل از رفتن به مدرسه، هنگامی که به تنهایی در منزلشان در حال دوش گرفتن بود، دچار درد زایمان می شود.
از آنجا که تلفن منزلشان قطع بوده ، امکان تماس با اورژانس و درخواست کمک برای او فراهم نبود. برای همین او چاره ای ندید جز اینکه شخصا کودک خود را به دنیا بیاورد.
گزارش سایت ایرانتو به نقل شبکه سیتی نیوز تورنتو حاکیست، پارا سپس در حالیکه هنوز ، بند ناف نوزاد به بدن او متصل بود، از حمام خارج شده و پس از پوشین لباس و پوشاندن نوزاد با یک حوله، از پله های منزلشان پایین رفته و با پای پیاده خود را به نزدیک ترین بیمارستان در خیابانشان می رساند.
کارکنان اورژانس با دیدن این صحنه شگفت زده شدند و بلافاصله او و نوزاد 8 پوندی اش را به بخش مربوطه هدایت کردند.
دکتر «خوزه پراز» در این رابطه گفت:« وقتی او به بیمارستان رسید هنوز جفت در بدنش باقیمانده و بند ناف نوزاد نیز متصل بود. در این حالت هر دوی آنها می توانستند بر اثر خونریزی جان خود را از دست بدهند .»
وی افزود:« در حالیکه ما به طور مرتب خبرهایی را درباره انداختن نوزادها توسط مادران جوانشان به سطل های زباله می شنویم، شجاعت و محبت پارا نسبت به کودک خود ستودنی است.»
پارا پس از این قضیه، توانست موافقت مادر خود را برای نگهداری از کودک جلب کند، با اینکه به مدت 9 ماه و از ترس بیرون انداخته شدن از منزل، موضوع بارداری خود را مخفی کرده بود.
این گزارش حاکیست، هم اکنون حال مادر و فرزند رضایت بخش است و بقول دکتر پراز، نوزاد همانند قحطی زده ها شیر می خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.