جمعه , ۱۱ آذر ۱۴۰۱

دختر پسر نما در آرایشگاه مردانه دستگیر شد

جام جم : دختر فراري وقتي با پوشش پسرانه به آرايشگاهي در محله مالک اشتر در حصارک کرج رفته بود، از سوي ماموران انتظامي استان تهران دستگير شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، ساعت 21.30شامگاه 26مرداد امسال ماموران انتظامي استان تهران هنگام گشتزني در محله مالک اشتر حصارک کرج متوجه مشاجره و درگيري ميان 3جوان در يک آرايشگاه مردانه شدند. به اين ترتيب مردان جوان براي ادامه تحقيقات به مرکز پليس منتقل شدند.
ماموران نسبت به پوشش يکي از آنها که خود را علي معرفي کرده بود، مشکوک شده و به تحقيق مجدد از وي پرداختند که معلوم شد، او دختري 21ساله است که مدتي است از منزل متواري شده و با پوشش پسرانه در شهر رفت و آمد مي کند.
به اين ترتيب ، 3متهم دستگير شده روز گذشته براي ادامه تحقيقات به شعبه هفتم بازپرسي دادسراي امور جنايي کرج منتقل شدند.
رويا (دختر پسرنما) در اظهاراتش به بازپرس صفري گفت: 6ماه پيش با پسري آشنا شدم و ارتباط پنهاني برقرار کرديم. والدينم وقتي متوجه ماجرا شدند، مرا با زور و تهديد از منزل بيرون کردند. هر چه التماس کردم ، بي فايده بود. وقتي مطمئن شدم آنها حاضر به ديدن من نيستند، طلاها و مقداري پول را با يک چمدان برداشتم و منزلمان را ترک کردم.
وي افزود: مدتي سرگردان کوچه و خيابان ها بودم و شبها را روي نيمکت پارکها مي خوابيدم ، کم کم از طريق دوستي با چند دختر خياباني به مصرف مواد مخدر روي آوردم و معتاد شدم تا اين که يک روز که براي خريد مواد مخدر (ترياک) نزد مردي رفته بودم ، در خيابان ماموران به من مشکوک شدند و مرا بازداشت کردند و از سوي قاضي دادگاه به 4ماه حبس محکوم شدم.
متهم ادامه داد: يک ماه پيش ، پس از آزادي از زندان تصميم گرفتم با پوشش پسرانه در خيابان ها و پارکها پرسه بزنم تا برايم مزاحمت ايجاد نشود.
بنابراين تصميم گرفتم به يک آرايشگاه مردانه بروم و موهايم را کوتاه کنم. آن شب وقتي به آرايشگاه رفتم ، صاحب مغازه آنجا نبود، از دوستان وي و مشتري اي که داخل آرايشگاه بود، سراغ مرد آرايشگر را گرفتم که اظهار بي اطلاعي کردند، با آنها جر و بحث کردم و قصد خارج شدن از آنجا را داشتم که ماموران سر رسيدند و مرا دستگير کردند.
و اکنون نيز درخواست مي کنم مرا تحويل بهزيستي دهيد، شايد کمي از آينده تيره ام فاصله بگيرم.
به دنبال اظهارات دختر جوان ، 2مرد بازداشت شده هم عنوان کردند که از دختر بودن وي خبر نداشته اند.
بنابراين گزارش ، دختر جوان روز گذشته تحويل اداره بهزيستي کرج شد و تحقيقات تکميلي در خصوص اين پرونده ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.