دوشنبه , ۷ آذر ۱۴۰۱

جدایی ۳ ساعت پس از ازدواج

زوج جوان تنها پس از گذشت ۳ ساعت از مراسم عقدكنان به طور توافقى از هم جدا شدند.
به گزارش ایران نوعروس جوان پس از برگزارى جشن متوجه شد كه داماد، همسر مناسبى براى زندگى و آينده اش نيست. بنابراين با بخشيدن مهريه ۱۲۸ سكه طلا و همه حق و حقوق قانونى اش از شوهرش جدا شد.
چندى قبل دختر ۲۴ ساله اى با مراجعه به دادگاه خانواده با ارائه دادخواست طلاق به قاضى دادگاه گفت: حدود ۵ ماه پيش با اين جوان در يكى از بوستان هاى تهران آشنا شدم. چند روز بعد هم او پيشنهاد ازدواج داد و با خانواده اش به خواستگارى آمد.در آن مراسم قرار شد با مهريه ۱۲۸ سكه طلا نامزد شويم.
وى در ادامه گفت: چند روزى از مراسم نامزدى نگذشته بود كه متوجه رفتارهاى نامناسب اجتماعى و اخلاقى همسرم شدم. او بى دليل بشدت عصبى مى شد كه برايم قابل هضم نبود به محض اين كه ناراحتى خود را از اين رفتارها به او بروز مى دادم در كمال تعجب اشك هايش از گونه هايش سرازير مى شد.
دختر جوان ادامه داد: روزها به سرعت سپرى مى شد تا اين كه سرانجام روز موعود فرا رسيد.بعد از مراسم عقدكنان متوجه شدم كه اصلاً نمى توانم با چنين شخصى زندگى كنم و به خاطر همين به دادگاه مراجعه كردم تا بدون در نظر گرفتن تمامى حق و حقوقم از او جدا شوم.
براساس اين گزارش داماد ۳۴ ساله كه به دستور قاضى به دادگاه احضار شده بود با شنيدن اظهارات همسرش از جا برخاست و گفت: آقاى قاضى: در ۵ ماهى كه با اين خانم آشنا بودم براى من مدام نامه هاى عاشقانه مى نوشت و ابراز علاقه مى كرد.يك روز به من گفت كه ديگر نمى تواند ادامه بدهد و ازمن خواست تا به خواستگارى اش بروم. من هم همراه خانواده ام به خواستگارى مژگان رفتم.همه چيز خوب به نظر مى رسيد تا اين كه بعد از گذشت تنها ۳ ساعت از مراسم عقدكنان ناگهان متوجه شدم كه همسرم پشيمان شده و طلاق مى خواهد. هنوز هم نمى دانم چرا اين اتفاق افتاد.
تازه داماد كه عصبانى به نظر مى رسيد مكث كوتاهى كرد و گفت: اگر من را نمى خواست، چرا با من ازدواج كرد؟اينها با احساسات من بازى كردند و من را به بازى گرفتند. به خدا من نمى خواهم طلاقش بدهم. يك هفته هم با اين موضوع مبارزه كردم. اما او به هيچ وجه حاضر به زندگى با من نيست.
قاضى دادگاه پس از شنيدن اظهارات دوطرف و با توجه به اين كه زن در هيچ شرايطى حاضر به ادامه زندگى با مرد نبود سرانجام حكم طلاق را صادر كرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.