جمعه , ۲۲ فروردین ۱۳۹۹
خانه » طالع بینی خورشیدی (لیندا گودمن) » خصوصیات مرد و زن متولد آبان ماه

خصوصیات مرد و زن متولد آبان ماه

8 خصوصیات مرد و زن متولد آبان ماه

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی

مصمم‌، قاطع‌، با‌اراده‌، پر‌قدرت‌، محكم‌ و نیرومند، عاطفی‌، احساساتی‌، پراحساس‌ و شهودی‌ مقتدر، با نفوذ، قوی‌، جذاب‌، گیرا، پرشور و پرحرارت،‌ پر شور و شوق‌ و مهیج.‌

جنبه‌ منفی شخصیت

حسود، غیرتی‌، خشمگین‌ و غضب‌ آلود، وسواسی‌ و بی‌اختیار، تودار، پنهان‌‌كار، مرموز، لجوج‌، یك‌ دنده‌، سرسخت‌ و خودرأی‌.

توضیحات عمومی

متولدین‌ آبان‌ ماه‌ در تمام‌ منطقه‌‌البروج‌ پر‌شورترین‌، مقتدرترین‌، پر‌حرارت‌ترین‌ و پیچیده‌ترین‌ افراد به‌ شمار می‌آیند. حتی‌ زمانی‌ كه‌ به‌ ظاهر خونسرد، آرام‌ و خویشتن‌دار می‌رسند، درونشان‌ پر از جوش‌ و خروش‌ و انرژی‌، عاطفه‌ و احساس‌ است‌. درواقع‌ درست‌ مثل‌ آتشفشانی‌ هستند كه‌ زیر آب‌های‌ آرام‌ قرار دارند و هر لحظه‌ ممكن ‌است‌ كه‌ فوران‌ كنند، ولی‌ افرادی‌ كه‌ تیزهوش‌ و زیرك‌ محسوب‌ می‌شوند، از آن‌خشونت‌ مهار‌شده‌، قدرت‌ بی‌حد و حصر و شخصیت‌ هیپنوتیزم‌‌كننده‌ شان‌ و درعین‌ حال‌ آرامش‌ و خودداری‌ ظاهرشان‌ آگاه‌ هستند. همراهی‌ با آنها در اجتماعات‌ و گردهمائی‌های‌ اجتماعی‌ مرسوم‌ خوشایند است‌، چون‌ آنها در حین‌ بحث‌ و گفتگو با فكر، با ملاحظه‌، موقر، محترم‌، متین‌، خوددار و در عین‌ حال‌ با محبت‌، خوش‌‌رو،خوش‌ برخورد، با نزاكت‌ و مهربان‌ هستند، گاهی‌ اوقات‌ نگاهشان‌ آن‌ چنان‌ نافذ و عمیق‌ می‌شود كه‌ اطرافیان‌ خجالتی‌ و كم‌رو تحت‌ تأثیر قرار می‌گیرند و احساس‌می‌كنند كه‌ در مقابل‌ آنها بی‌دفاع‌ هستند.
آنها در ظاهر كناره‌گیری‌ از كانون‌ فعالیت‌ها و توجهات‌ را ترجیح‌ می‌دهند ولی‌ درعین‌ حال‌ افرادی‌ كه‌ آنها را خوب‌ می‌شناسند، متوجه‌ هوشیاری‌ زیركانه‌ آنها می‌شوند كه‌ جزئی‌ از شخصیت‌ وجودیشان‌ به‌ شمار می‌آید. آنها نیازمند انضباط فردی‌ هستند، چون‌ قادرند ویژگی‌ها و خصوصیت‌های‌ منحصر به‌ فرد خودشان‌ را شناسائی‌ كرده‌ و به‌ همین‌ دلیل‌ از افراد دیگر متمایز شوند. در حقیقت‌، آنها به‌ راحتی‌ قادرند از قدرت‌خویش‌ در جهت‌ خیر و یا شر استفاده‌ كنند. آنها شدیداً پیگیر، مصر، سمج‌ و با اراده‌هستند، از عقیده‌ راسخی‌ برخوردارند و در عین‌ حال‌ عمیقاً حساس‌ هستند و به‌ آسانی ‌تحت‌ تأثیر عواطف‌ و احساسات‌ درونی‌ خودشان‌ قرار می‌گیرند. به‌ همین‌ دلیل‌ نیز به ‌راحتی‌ صدمه‌ می‌خورند و اگر مورد توهین‌ یا بی‌حرمتی‌ قرار بگیرند، به‌ سرعت ‌برانگیخته‌ شده‌ و خشم‌ و عصبانیت‌ بی‌امان‌ و خطرناك‌ خود را بروز می‌دهند. گهگاهی‌ آن‌ چنان‌ رك‌‌گو می‌شوند كه‌ تا آخر عمر دشمنانی‌ خطرناك‌ برای‌ خودشان‌ می‌تراشند، چون‌ بیش‌ از حد دقیق‌، موشكاف‌ و عیب‌‌جو هستند و اگر از كسی‌خوششان‌ نیاید، تظاهر به‌ دوست‌‌داشتن‌ را امری‌ شدیدا دشوار تلقی‌ می‌كنند.
آنها قادرند انرژی‌ فراوان‌ خودشان‌ را به‌‌طور سازنده‌ای‌ مهار كنند و اعتماد به‌ نفس‌خودشان‌ را با زیركی‌ و بلند پروازی‌شان‌ را با بلند‌همتی‌ و علو طبع‌ تعدیل‌ نمایند، به‌شرط آنكه‌ طرف‌ مقابل‌ را دوست‌ داشته‌ باشند. در محل‌ كار با همكارانشان‌ تنها به‌عنوان‌ رهبر رابطه‌ برقرار می‌كنند و نسبت‌ به‌ افرادی‌ كه‌ به‌ آنها بی‌علاقه‌ هستند، شدیداً بی‌رحم‌، سنگدل‌ و بی‌پرده‌ می‌شوند. آنها به‌ شدت‌ متوقع‌، بی‌گذشت‌ و پرتوقع‌ هستند و نمی‌توانند به‌ راحتی‌ از اشتباهات‌ و نقطه‌ ضعف‌های‌ دیگران‌ چشم‌ پوشی‌ نمایند، شاید به‌ این‌ دلیل‌ است‌ كه‌ از وجود نقطه‌ ضعف‌ها و بدی‌های‌ خودشان‌ غافل‌ هستند و نفرت‌ و بیزاری‌ خویش‌ را به‌ طرز نامعقولی‌ در قالب‌ خشم‌ و عصبانیت‌ نشان‌ می‌دهند. اگرچه‌ آنها می‌توانند دوستانی‌ خارق‌‌العاده‌ باشند به‌ شرط آنكه‌ دوستانشان‌ احترام‌، آبرو، شرف‌ و حرمت‌ آنها را كه‌ نسبت‌ به‌ آنها بیش‌ از حد حساس‌ هستند، مورد تردید قرار نداده‌ و زیر سؤال‌ نبرند. آنها زمانی‌ كه‌ احساس‌ كنند دوستانشان‌ به‌ حالشان‌ مفید نیستند، به‌ راحتی‌ آنها را كنار می‌گذارند، ولی‌ خودشان‌ به‌ این‌ خصیصه‌ منفی‌ خوب ‌آگاهند و بیشتر اوقات‌ با این‌ تمایل‌ می‌جنگند.
آنها به‌ كمك‌ قدرت‌های‌ معقولشان‌ كه‌ با تخیل‌ و الهام‌ و شهود همراه‌ هستند و با بهره‌گیری‌ از استعداد، ذوق‌، قریحه‌، بینش‌ دقیق‌ و تحلیل‌‌گرانه‌شان‌، به‌ علاوه‌ شانس‌خوبشان‌ از علم‌ و آگاهی‌ برخوردارند. در واقع‌ آنها به‌ نسبت‌ متولدین‌ ماه‌های‌ دیگر از شانس‌ بیشتری‌ برای‌ نابغه‌‌شدن‌ برخوردارند، ولی‌ متأسفانه‌ گهگاهی‌ به‌ افراط و تفریط پرداخته‌، بر علیه‌ تمام‌ رسوم‌ به‌ شورش‌ برخاسته‌، به‌ سمت‌ اغراق‌ و گزافه‌گوئی‌ سوق ‌یافته‌ و از بدی‌ها و عیوب‌ خود غافل‌ می‌شوند. عصبانیت‌ ترس‌‌آور، بی‌رحمی‌ و خشونت‌ آزار‌گرانه‌ و ستیزه‌‌‌جویانه‌، خودپسندی‌ و نخوت‌ شدید، حسادت‌ بیمارگون ‌و ناپایداری‌ و بی‌ثباتی‌ شدید خلق‌ و خو همگی‌ برخی‌ از عادات‌ بد آنها به‌ شمارمی‌آیند. آن‌ دسته‌ از متولدین‌ آبان‌ ماه‌ كه‌ به‌ مسامحه‌‌‌گری‌ و تعلل‌ دست‌ می‌زنند، تبدیل ‌به‌ افرادی‌ تنبل‌، خودخواه‌، لذت‌‌جو و لوس‌ می‌شوند كه‌ مدام‌ خواهان‌ شنیدن‌ تملق‌ و تمجید از جانب‌ دوستانشان‌ هستند.
از آنجائی‌ كه‌ آنها كاملاً با‌استعداد و خوش‌‌ذوق‌ هستند، می‌توانند در بسیاری‌ ازحرفه‌ها و مشاغل‌ موفقیت‌ كسب‌ نمایند.
از آنجائی‌ كه‌ در كار بسیار جدی‌، مستقل‌ و خویشتن‌‌دار هستند می‌توانند جراح‌، دانشمند، قهرمان‌ و سربازانی‌ متهور و دلاور باشند. در كل‌ هر حرفه‌ای‌ كه‌ لازمه‌اش ‌تحقیق‌، بررسی‌، پژوهش‌ و سر و كله‌ زدن‌ با واقعیات‌ است‌ و در آن‌ سری‌ نهفته‌ باشد، برایشان‌ جالب‌ و خوشایند است‌، همچنین‌ می‌توانند سخنوران‌، ناطقان‌ و استادانی ‌مجاب‌‌گر و متقاعد‌كننده‌ باشند و به‌ عنوان‌ دیپلمات‌ یا مبلغ‌ مذهبی‌ و عرفانی‌ موفقیت ‌كسب‌ نمایند و خودی‌ نشان‌ دهند.
متولدین‌ آبان‌ ماه‌ در عشق‌ و عاشقی‌ بسیار احساساتی‌، عاطفی‌ و فعال‌ هستند. ارتباط عاشقانه‌ به‌ نظر آنها امری‌ مقدس‌ است‌ و از بعد معنوی‌ به‌ آن‌ می‌نگرند. زمانی‌ كه‌ عاشق‌ می‌شوند، در خلسه‌ فرو رفته‌ و از خود بی‌خود می‌شوند و فردیت‌ خویش‌ را از یاد می‌برند و ازدواج‌ به‌ نظر آنها یك‌ پیوند روحی‌ و روانی‌ به‌ شمار می‌آید. به‌ همین‌ دلیل ‌نیز گهگاهی‌ در امر عشق‌ و عاشقی‌ آن‌ چنان‌ به‌ افراط می‌روند كه‌ لقب‌ (عشاق‌ بخت‌برگشته‌ و بد فرجام‌) را به‌ خود اختصاص‌ می‌دهند.

بیماری‌های احتمالی

صورت‌ فلكی‌ عقرب‌ بر لگن‌ خاصره‌، اندام‌های‌ تناسلی‌ و ادراری‌ حكمرانی‌ می‌كند ودر نتیجه‌ متولدین‌ آبان‌ ماه‌ مستعد ابتلا به‌ بیماری‌های‌ كبد و كلیه‌، سنگ‌ مثانه‌ و دیگر بیماری‌های‌ مقاربتی‌ هستند. همچنین‌ ممكن‌ است‌ دچار دمل‌، آبسه‌، كورك‌، جوش‌، بیماری‌ كفگیرك‌، فیستول‌، بواسیر، فتق‌ و زخم‌های‌ پوستی‌ شوند.

علاقمندی‌ها

صداقت‌ و حقیقت‌، عوامل‌ پنهان‌ و اسرارآمیز، درگیر بودن‌ در كار، كارهای‌ معنادار و عمیق‌، مجاب‌‌گری‌ و برخورداری‌ از قدرت‌ قانع‌ كنندگی‌.

بیزاری‌ها

بسنده‌ كردن‌ به‌ اطلاعات‌ سطحی‌ و كم‌‌مایه‌، سودجوئی‌ و منفعت‌طلبی‌، مشاغل‌ و كارهای‌ موهن‌ و سبك‌، ارتباطات‌ و روابط سطحی‌ و كم‌‌مایه‌، تملق‌، چرب‌زبانی‌، چاخان‌گوئی‌، گزافه‌گوئی‌، اغراق‌ و چاپلوسی‌.

مشكلات‌ احتمالی

هر كسی ویژگی‌ها و خصوصیات‌ منحصر به‌ فردی دارد و زمانی كه‌ این‌ خصلت‌ها سركوب‌ و یا فرو‌خورده‌ شوند، یا برآورده‌ نشوند، باعث‌ بروز مشكلاتی می‌شوند. توصیه‌ ما این‌ است‌ كه‌ این‌ پیشنهادات‌ را به‌ كار ببندید و از مواجهه‌‌شدن با نتایج‌ عالی آن شگفت‌زده‌ شوید:
ـ مشكل‌: گهگاهی‌ از عقده‌ حقارت‌ و خود كم‌ بینی‌ رنج‌ می‌برید و از خودتان‌ بدتان‌می‌آید، در عین‌ حال‌ اصلاً مایل‌ نیستید كه‌ از دیگران‌ كمك‌ بگیرید.
ـ راه‌ حل‌: باید به‌ خودتان‌ بقبولانید كه‌ نه‌ تنها دیگران‌ بلكه‌ خودتان‌ نیز دارای ‌عیوب‌ و نقطه‌ ضعف‌‌هائی‌ هستید، سپس‌ سعی‌ كنید تا حتی‌‌الامكان‌ نسبت‌ به‌ آنها بی‌اعتنا باشید، بعد متوجه‌ خواهید شد كه‌ آنها به‌ تدریج‌ كمتر و كمتر می‌شوند.خودمانی‌ رفتار كنید و منعطف‌ باشید تا به‌ راحتی‌ بتوانید در حین‌ مواجهه‌ با مشكلات‌از دیگران‌ كمك‌ بگیرید.
ـ مشكل‌: با این‌ كه‌ راه‌ درست‌ را در زندگی‌تان‌ یافته‌اید و نظر موافق‌ همه‌ را جلب‌كرده‌اید، با این‌ حال‌ هنوز هم‌ از نتایج‌ حاصله‌ راضی‌ نیستید و احساس‌ رضایت‌نمی‌كنید.
ـ راه‌ حل‌: باید حتی‌‌الامكان‌ ظاهربینی‌ را كنار گذاشته‌ و به‌ عمق‌ هر چیز بنگرید،بعد به‌ نقطه‌ای‌ می‌رسید كه‌ متوجه‌ می‌شوید دقیقاً خواسته‌‌تان‌ چه‌ بوده‌ است‌. پس‌ابتدا جوانب‌ امر را بررسی‌ كرده‌ و به‌ درون‌ بروید.
ـ مشكل‌: در ارتباطگیری‌ با مشكل‌ مواجه‌ می‌شوید، با همسرتان‌ مشكل‌ پیدا می‌كنید و در نهایت‌ با دوستتان‌ قطع‌ رابطه‌ می‌نمائید.
ـ راه‌ حل‌: نباید به‌ دنبال‌ یافتن‌ نقطه‌ ضعف‌ و عیب‌ و ایراد در دوستان‌ و اطرافیانتان ‌باشید، با آنها رفتاری‌ تحقیرآمیز نداشته‌ باشید و از در پیش‌ گرفتن‌ رفتار خشك‌، انعطاف‌ناپذیر، مقرراتی‌ و جدی‌ جداً خودداری‌ نمائید و از مقاومت‌ خود بكاهید.
ـ مشكل‌: هم‌ سن‌ و سال‌ها و هم‌ ترازانتان‌ در جمع‌ از شما دوری‌ می‌گزینند و یا زمانی‌كه‌ به‌ آنها نزدیك‌ می‌شود، متفرق‌ و پراكنده‌ می‌شوند.
ـ راه‌ حل‌: هر زمان‌ كه‌ احساس‌ كنید شخصیت‌تان‌ لگد مال‌ شده‌ و یا مورد اذیت‌قرار گرفته‌اید، آن‌ را در صحبت‌‌هایتان‌ ابراز می‌كنید و این‌ صراحت‌ لهجه‌ شما باعث ‌می‌شود كه‌ اطرافیان‌ از شما رویگردان‌ شوند، پس‌ بهتر است‌ سعی‌ كنید كه‌ تغئیری‌ دررفتارتان‌ بدهید و مراقب‌ حرف‌ زدنتان‌ باشید.

سیاره‌ حاكم‌ بر شما (پلوتون‌) است

۱. فاصله‌ متوسط پلوتون‌ از خورشید: ۴۳۹
۲. دور و گردش‌ نجومی‌ از كانون‌ (برحسب‌ سال‌): ۶۸۲۴۷
۳. شعاع‌ استوایی‌ (برحسب‌ كیلومتر): ۱۴۰۱
۴. دور گردش‌ و دوران‌ جرم‌ (برحسب‌ روز‌): ۴۶
۵. انحناء خط استوا نسبت‌ به‌ كانون‌ (برحسب‌ درجه‌): ۹۶
۶. تعداد ماهواره‌های‌ مشاهده‌ شده: ۱

حقایق‌ جالب‌ و شگفت‌انگیز دیگری راجع‌ به‌ ماه‌ تولد

عقرب‌ موجودی‌ گزنده‌، كینه‌ توز و زهردار است‌ و شب‌ها در مناطق‌ و نواحی‌ مرطوب ‌به‌ دور از نور در جاهائی‌ یافت‌ می‌شود كه‌ منابع‌ غذائی‌ مثل‌ سوسك‌، جیرجیرك‌، بید، شب‌‌پره‌ و حشراتی‌ از این‌ دست‌ زیادند.

رنگ محبوب و سنگ خوش یمن

۱. رنگ‌ محبوب‌ و خوش‌ یمن‌ متولدین‌ آبان ماه‌ (قرمز تیره‌ و آلبالوئی) است‌.

نام‌ افراد مشهوری كه‌ در ماه‌ آبان متولد شده‌اند

۱. ماری‌ آنتوانت
۲. ماری‌ كوری‌
۳. مارتین‌ لوتر
۴. تئودور روزولت
۵. چارلز، پرنس‌ ولز
۶. بیل‌ گیتس

۱۷ نظرها

 1. مریم خانم شما همون آبانی با جذبه هستین لابد. چون تاریخ نظرتون و ساعتش خیلی نزدیک به آبانی با جذبه اس.عرض کنم خدمتتون خب من خودمم به عنوان یه مرد آبانی اکثرا کم حرف و تودارم ولی شما که زن آبانی هستی باید سعی کنی شادتر و پرحرفتر باشی. خوب نیس زن خیلی ساکت و عبوس باشه.دیگه خود دانی

 2. زنای آبانی عشق هستن مهربون وباهوش وسازشکارن باهمه هم به شرطی که اونطرف قر نده کنارمیان،خیلی آدمای رقیق القلب وانسان دوست وملاحظه کارن وعلم ودانش وبصیرت خاصی درزندگی دارندکه باعث پرتابشون به جلومیشه.

 3. والله قبلایه چیزهای دیگه در موردابان ماهی هاگفته میشدولی انگارحصوصیاتشون به روز شده.من خودم ابان ماهی هستم

 4. مردادوآبان چطورن باهم؟

  • اصلا خوب نیستن با ما آبانیا ازدواج نکنید. شما مردادیا آتش هستین(+فروردین و آذر)ولی ما تو گروه آبیم آب و آتش دشمنن.من خودم آبانیم و از فروردین و مرداد به شدت متنفرم.

  • آره دقیقا همونجور که مریم خانم گفته کاملا درسته.من خودم دخترای مردادی و فروردینی و آذری و بهمنی و خردادی رو، اگه تموم دخترای دنیا تموم بشن و فقط این چهارتا ماه بمونن حاضرم بدون زن و معشوقه بمونم ولی با اینا ازدواج نمیکنم.البته من کلا از زن جماعت خوشم نمیاد و فکر نمیکنم هیچ وقت تو عمرم ازدواج کنم ولی ازین چندتا ماهی که گفتم خیلی از زناشون بدم میاد.یه جورایی احساس میکنم خائن یا بعضا سلطه جو هستن. من گرل فرند مردادی داشتم بایه نگاه فهمیدم پولکیه و سرو گوشش میجنبه و فلفلیه، منم خودمو به خنگی میزدمو انگار که از هیچی خبر ندارم و براش فیلم بازی میکردم و ازونور تا میتونستم م*******ش. مثلا من از صبح تا عصر سرکارم ولی اون موقع هابهش میگفتم دانشگاهم ویه جوری بهش نشون میدادم که مثلا پولی تو دست و بالم نیس.اصلانم زیاد باهاش بیرون نمیرفتم تا مجبور نباشم پولی واسش خرج کنم خخخخ.فقط یه موقع های خاصی(خخخخ)سراغشو میگرفتم و می بردمش خونه خودم ولی بهش میگفتم خونه دوستمه! تا می تونستمم ازش تعریف میکردم و خودمو عاشق و کشته مرده اش نشون میدادم.اوووه وکلی کارای دیگه که الان جاش نیس بگم.کلا با زن جماعت باید اینجوری باشی. شاید از نظرتون من آدم سواستفاده کاری باشم ولی من به خودم افتخارمیکنم با زنای این دوره زمونه باید همین جوری رفتارکرد.

 5. شريك احساسي من آباني هستش من تو رابطه باهاش خيلي مشكل دارم اصلا انعطاف نداره ، خيلي لجبازه، فوق العاده يكدنده، مرموز، اصلا احساساتش رو بروز نميده منو راهنمايي كنين چطور باهاش رفتار كنم خدايي بريدم

  • وقتی دعوا کردین تو پیش قدم شو با شوخی و خنده . درباره مشکلت باهاش حرف بزن . اگه درباره احساساتت باهاش صحبت کنی بهتر میشه

 6. شريك احساسي من آباني هستش من تو رابطه باهاش خيلي مشكل دارم اصلا انعطاف نداره ، خيلي لجبازه، فوق العاده يكدنده، مرموز، اصلا احساساتش رو بروز نميده منو راهنمايي كنين چطور باهاش رفتار كنم خدايي بريدم

 7. راستش را بخواید مطالب واقعا درستی درمورد خودم رو تو این سایت خوندم خدا ازتون راضی باشه ولی ی راه در نظر ندارین ک بشه وقتی از یکی بدمون اومد اونو بروز ندیم یا اینکه با همسرمون قهر نکنیم کار ب جا های باریک نکشه؟پیشنهادی داشتین ممنون میشمممم

 8. کلا ما ابانی ها خیلی مرموز هستیم حالا حالا کسی نمیتونه
  کشفمون کنه

  • نه به مزموزی وعجیبی بهمنی ها??

  • والله تا جایی که من میدونم بهمنیا اصلا آدمای عجیب و مرموزی نیستن.بهمنیا تنها(غیر قابل پیش بینی از لحاظ رفتار آینده) یعنی تو نمی تونی پیش بینی کنی چه عکس العملی ممکنه نشون بدن یا چه رفتاری.همین!همچنین آدمای استقلال طلبی هستین.هیچ ماهی به مرموزی و پیچیدگی و عجیبی آبانیا نیست.به خاطر سیاره حاکم براونهاست این خصوصیت.پلوتو.همین مرموز و پنهان کار بودن باعث شده خیلیا از ما آبانیا بدشون بیاد. به خصوص زنای آبان.هیشکی از زنای ساکت و تودار خوشش نمیاد.ولی من همینم که هستم.هرکی میخواد بخواد هرکیم نمیخواد به سلامت!

  • مریم خانم شما همون آبانی با جذبه هستین لابد. چون تاریخ نظرتون و ساعتش خیلی نزدیک به آبانی با جذبه اس.عرض کنم خدمتتون خب من خودمم به عنوان یه مرد آبانی اکثرا کم حرف و تودارم ولی شما که زن آبانی هستی باید سعی کنی شادتر و پرحرفتر باشی. خوب نیس زن خیلی ساکت و عبوس باشه.دیگه خود دانی

 9. این کتاب جامع خانم لیندا گودمن از بچه تا کارمند و رئیس و خصوصیات کلی و خصوصیات هر یک از زن و مرد رو تایپ کردن و گذاشتن تو تالار طالع بینی هم میهن
  لینک مستقیم:
  https://forum.hammihan.com/thread17645.html

 10. سلام
  با تشکر و سپاس از وب سایت پر بار شما.

  لینک دانلود کتاب صورتهای خورشیدی لیندا گود من و دیگر کتابهای این نویسنده را در سایت شما پیدا نکردم. لطفا در صورت امکان لینک دانلود را ایمیل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.