چهارشنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
خانه » آموزش گریم » چگونگی استفاده از فون

چگونگی استفاده از فون

برای گریم کردن اولین کار استفاده از شیر پاکن است . اگر کسی خواست عروس شود صبح روز عروسی صورتش را شیو کنید ولی اگر بند خواست ۲۴ ساعتچگونگی استفاده از فون قبل از عروسی بند می زنیم و از لوسیون بند عروس استفاده می کنیم ( روجوع شود به قسمت بند و ابرو )

1228 چگونگی استفاده از فون

اگر عروس بالای ۲۸ و ۲۹ سال داشت به کمک آمپول ضد چروک Anti Wrinkle خطوط ریز را از بین می بریم . ( محتوای آمپول بر روی صورت با دست مالیده می شود . تزریق نمی شود )این آمپول تا ۱۲ ساعت جوابگو است . در استفادهاز این آمپول احتمال حساسیت است و حالت گز گز ضعیفی ایجاد می کند که حد اکثر تا یک ساعت بعد از بین می رود . محتوای این آمپول بر روی تمام صورت مالیده می شود . حتی اطراف چشم ها . جهت ماساژ به طرف بالاست . به آرامی به پوست فشار می آوریم. آمپول وقتی شکسته می شود دیگر قابل استفاده نیست ولی می توانیم محتوای آن را در آن واحد برای دو عروس استفاده کنیم. بعد از استفاده از این آمپول ده دقیقه به پوست استراحت می دهیم .

بعد از این مرحله اگر پوست چرب بود اول از پودر فیکس استفاده می کنیم ولی اگر پوست خشک و معمولی بود از under base استفاده می کنیم و دوباره ده دقیقه صبر می کنیم . آندر بیس رطوبت مناسبی به پوست می دهد و پوست را اماده ی زیرسازی می کند.

2214 چگونگی استفاده از فون

آندر بیس

2 2 چگونگی استفاده از فون

پودر فیکس

پودر فیکس را با قلموی بزرگ بطور چکشی روی پوست می زنیم بعد فرچه را بطور کششی بر روی پوست می کشیم تا پودر همه جا پخش شود حتی رویپودر فیکس چشم ها لبها و بینی

3213 چگونگی استفاده از فون

برای پوست خشک و معمولی از اسفنج فون چرب استفاده می کنیم و بطور چ کشی بطرف خارج صورت می زنیم.

4212 چگونگی استفاده از فون

تیزی های اسفنج برای اطراف بینی است تا بتوانیم آن را قشنگ فون بزنیم . وقتی که با فون کار می کنیم پوست نباید مو داشته باشد . با پس مانده هایPan cake فون که روی اسفنج است فون را بطور چکشی از طرف بیرون به سمت گوشه ی داخلی چشم می کشیم.

5212 چگونگی استفاده از فون

ترکیب دو تا فون از همه بهتر است چون از فون چرب استفاده کردیم باید از فون خشک استفاده کنیم . اسفنج را اول در آب خیس می کنیم . آبش را بطور کامل می گیریم . ( در داخل یک کلینکس گذاشته فشار می دهیم ) و آن را با گمی فشار بر روی Pan cake کف فون خشک است می کشیم . و اسفنج را بطور چکشی رو به بالا بر روی پوست می کشیم . اگر لباس عروس باز بود همه ی این کارها را برای گردن به پایین هم می کنیم .

این فون ها کاملا سنگین هستند برای همین عروس را نباید بخوابانید چون عضلات به عقب کشیده می شود و وقتی که صندلی متحرک را بالا می آوریم درچگونگی استفاده از فون صورت ایجاد دو خط . پس صندلی بطور مایل و بطرف بالاست.

6112 چگونگی استفاده از فون

بعد از ترکیب دو تا فون از پودر فیکس استفاده می کنیم .

بعد از این کار باید صورت را بیات کنیم . بیات کردن آرایش برای این است که اگر آب پاشیده شد یا بارندگی بود ، این بارندگی فون را بهم نریزد . برای اینچگونگی استفاده از فون منظور یک کلینکس را در داخل آب می اندازیم . بعد خیلی آرام کلینکس را باز می کنیم و سرتاسر صورت بر روی فون قرار می دهیم، حتی زیر چشم ها …. طوری که روی تمام پوست را بپوشاند . بعد از چند ثانیه کلینکس را بر می داریم. هیچ فونی به کلینکس نچسبیده ولی تمام فون ها به خورد پوست می رود . تا اینجا کار فون و زمینه سازی پوست تمام شده است.

7112 چگونگی استفاده از فون

نکته :چگونگی استفاده از فون
اگر جایی فون زیاد زدیم که حالت ماسیدکی ایجاد کرد ، پوست را پولیش می کنیم . برای پولیش کردن اول پنبه را پوش می دهیم و آرام آرام و دایره وار آن را روی پوست می کشیم . اضافه ها جذب پنبه می شود .

829 چگونگی استفاده از فون

دور چشم باید فون کمتری داشته باشد.
فون نباید روی ابرو برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.