پنجشنبه , ۱۷ آذر ۱۴۰۱

برای آرایش در نظر داشته باشید که…

برای آرایش در نظر داشته باشید که لبها و چشم‌ها را هم رنگ آرایش نکنید. بعضی مواقع این قاعده در مورد کسانی که پوست‌های تیره و موهای تیره دارند هم صادق است. البته امسال بعضی آرایش‌های همرنگ هم هست که طرفداران اصل هماهنگى‌ ، می‌توانند از آنها استفاده کنند.در آینده به این روش‌های هماهنگ هم خواهیم پرداخت اما اول بگذارید سراغ متداول ترین آنها یعنی لب‌ها و چشمان متفاوت برویم.

برای کسانى که‌ می‌خواهند لب‌هایشان برجسته ترین آرایش را در صورتشان داشته باشد . امسال رنگ رژ قرمز بسیار متداول است . این رنگ که تنالیته‌های گوناگونی دارد برای همه سنین مناسب است و بهتر است به هنگام خرید شید‌های قرمز تستر‌هاى آن را امتحان کنید تا رنگ متناسب با مشخصات ظاهری خود را بیابید.

برای کسانی که‌ می‌خواهند چشم‌هایشان کانون توجه باشد . بهتر آن است که اگر چشم‌های ریز دارید از خط چشم کلفت و بیرونی استفاده کنید و اگر چشمانى درشت و پف کرده از مداد‌های داخل چشم . آرایش‌های تیره برای چشم بسیار اغوا کننده است اما این آرایش‌ها برای محیط کار یا تحصیل مناسب نیست . برای مجالس خود شما میتوانید از یک آرایش چشم غلیظ با سایه‌های تیره و جذاب استفاده کنید . با هر ترکیب بندی و آرایشى چشم و لب دو نقطه اساسى در ساختار چهره شما و جذابیت آن است پس با استفاده از متد‌هاى متناسب با چهره تان ، از مد امسال تبعیت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.