پنجشنبه , ۱۷ آذر ۱۴۰۱

آرایش چشم ها جهت درشت جلوه دادن چشم (تصویری)

این روز ها معمولا نقطه عطف آرایش آرایش چشمان است,اگر چشمان ریزی دارید و می خواهید آن را درشت تر جلوه دهید ,این مطلب را ببینید:

1132 آرایش چشم ها جهت درشت جلوه دادن چشم (تصویری)
۱٫ با استفاده از برس سایه چشم یک لایه از سایه روشن روی پلک بالا از مژه تا استخوان زیر ابرو بکشید تا همه رنگها با هم یکد ست شود.

278 آرایش چشم ها جهت درشت جلوه دادن چشم (تصویری)
۲٫با یک تکه پنبه رنگهای اضافی دور و بر را پاک کنید و پنبه را با ملایمت (مثل حالت گردگیری) زیر چشم بکشید تا اضافه رنگهایی که احیانا از بالا ریخته از روی صورت جمع شود.

356 آرایش چشم ها جهت درشت جلوه دادن چشم (تصویری)
۳٫اگر مژه هایتان مستقیم یا رو به پایین است قبل از زدن ریمل از فر مژه استفاده کنید. ولی اگر مژه رو به بالا دارید کافیست با پس و پیش مالیدن برس ریمل به ریشه مژه آن را کمی فر دار کنید. این کار مژه ها را از هم جدا می کند تا ریمل یکد ست بخورد. برای مژه های پایین اول پس از در آوردن برس از محفظه با دستمال کاغذی ریمل اضافی را از روی برس ریمل پاک کنید بعد با نوک برس خیلی کم ریمل به مژه های پایین بمالید.

447 آرایش چشم ها جهت درشت جلوه دادن چشم (تصویری)
۴٫اگر ابرو هایتان کم پشت یا توخالی است با یک مداد همرنگ ابروی خودتان نقاط خالی بین ابرو را پر کنید. مواظب باشید خط اضافی زیر یا بالای ابرو نکشید. در انتها با برس ابرو ابروها را برس بکشید.

547 آرایش چشم ها جهت درشت جلوه دادن چشم (تصویری)
۵٫این هم نتیجه کار
منبع: amoozeshgah.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.